تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار اصفهان گفت: این نهاد آماده همه نوع کمک و همکاری برای تکمیل طرح های توسعه پتاس خور و بیابانک و دستیابی به ظرفیت حداکثری آن است. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، رسول زرگرپور در بازدید از پتاس خور و بیابانک، این طرح را محور توسعه و امنیت در شهرستان […]

[ad_1]

استاندار اصفهان گفت: این نهاد آماده همه نوع کمک و همکاری برای تکمیل طرح های توسعه پتاس خور و بیابانک و دستیابی به ظرفیت حداکثری آن است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، رسول زرگرپور در بازدید از پتاس خور و بیابانک، این طرح را محور توسعه و امنیت در شهرستان خور و بیابانک دانست و افزود: با حضور و شروع فعالیت بخش خصوصی در منطقه، آینده نویدبخشی را شاهد خواهیم بود.


 

وی ادامه داد: در جلسه اخیر، طرح های توسعه ای پتاس بررسی و با کمک ایمیدرو مصوب شد و پیش بینی می شود طی ۲ تا ۳ سال آینده، واحدهای فرآوری پتاس در این منطقه احداث شود و از این رو، منطقه رونق بیشتری خواهد گرفت.

استاندار اصفهان طرح پتاس خور و بیابانک را یک طرح عظیم در منطقه خواند و گفت: این پروژه که ۸ سال به دلیل اختلافات با طرف خارجی تعطیل شده و می توانست سالانه ۱۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد، با تلاش کرباسیان، رییس هیات عامل ایمیدرو دوباره فعال شد و اکنون به فعالیت خود ادامه می دهد.

زرگرپور همچنین طرح پتاس و گردشگری را ۲ محور مهم شهرستان خور و بیابانک ذکر کرد و افزود: استانداری و ایمیدرو بر توسعه پتاس در این منطقه تاکید دارند، چرا که مجموعه پتاس نه تنها از نظر اقتصادی و خودکفایی برای کشور اهمیت دارد، بلکه برای این منطقه نیز به عنوان محور توسعه تلقی می شود.

 

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس