تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] زنان بسیج مناطق مختلف تهران،معلمان و مدیران آموزش و پرورش مناطق تهران،همسران شهدا،جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم که از سوی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس دعوت به همکاری شده بودند با آرمان های والای امام خمینی(س) تجدید میثاق کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از […]

[ad_1]

زنان بسیج

زنان بسیج مناطق مختلف تهران،معلمان و مدیران آموزش و پرورش مناطق تهران،همسران شهدا،جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم که از سوی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس دعوت به همکاری شده بودند با آرمان های والای امام خمینی(س) تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از آستان،در پایان تجدید میثاق بنیاد نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در حرم مطهر امام خمینی(س)،که با حضور رئیس این سازمان مریم مجتهدزاده،همسران شهیدان بزرگوار حاج حسین همدانی و محمد ناظری برگزار شد،دختر فرمانده شهید حاج محمد ناظری بیانیه ای را خطاب به روح پرفتوح امام راحل قرائت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما مفتخریم که بانوان و زنان پیر و جوان و خرد و کلان در صحنه های فرهنگی اقتصادی و نظامی حاضر و همدوشان مردان در راه تعالی اسلام و مقاصد قرآن کریم فعالیت کنیم.

امام عزیز، ما زنان ایران اسلامی امروز بعد از گذشت چهار دهه از جنگ تحمیلی و استمرار هجمه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نظامی جهان استکبار علیه مردم ایران در این زمان و مکان اعلام می کنیم که بر اساس مبانی ارزشی اسلام و با مد نظر قرار دادن بیانات مقام عظمی ولایت و سیاست های کلان نظام اصول حرکتی خود را بر مبنای الگوسازی و ترویج آن در سطح ملی و جامعه جهانی با تاکید بر شخصیت حضرت زهرا (س ) با نگاهی جامع به عرصه های حضور زنان در نظام اسلامی در زمینه تکامل فردی و تحکیم خانواده و تعالی اجتماعی زن با رویکرد خانواده محوری تعریف نموده ایم.

می دانیم جامعه زن امروز جامعه ای در گذر از شرایط انقلاب و حماسه به جامعه ای موثر و پیشرو در شرایط تثبیت و نهادینگی ارزش ها و آرمان هاست. این جامعه بیش از هر زمانی نیازمند عناصری چون اعتدال و بصیرت، بینش و آگاهی ، تدبیر ، حکمت و اهتمام است .

صیانت از کرامت و شان انسانی زن کمک به حضور فعال در تمامی عرصه ها و توجه به کودکان و جوانان و ارتقا امنیت و سلامت زنان در خانواده و جامعه از جمله اهداف بلندی است که برنامه ریزان ما در راستای زنان باید دنبال کنند.

امام خمینی(س)عزیز، ما آماده مجاهدت در راه رسیدن به افق بلند انقلاب یعنی تشکیل تمدن نوین اسلامی بوده و الگویی از زن را به جهانیان عرضه خواهیم کرد و به اوج کرامت و عزت و برخورداری از حیا زنان جامعه را از قابلیت ها بهره مند ساخته تا فاتح قله های فرهنگ و هنر و محور خانواده ای مستحکم بوده و با تربیت نسلی متعالی روح ارزش های والای الهی را در عالم خسته از مادی گرایی جاری خواهد ساخت .

در این مسیر ضمن روحیه جهادی و انقلابی ایثارگرانه از بذل جان خود ، مال و خانواده خود دریغ نداشته گوش به فرمان اوامر مقام عظمی ولایت اجازه نخواهیم داد یاد و خاطره دفاع مقدس از اذهان پاک شود بر سر آرمان هایمان می ایستیم و حماسه ای دیگر در میدان جنگ نرم خواهیم ساخت.

امام خمینی (س)عزیز، ما جوانان انقلابی متعهد می شویم پرچمی را که تو برافراشتی تحت اوامر ولی فقیه هرگز بر زمین نخواهیم گذاشت.

والسلام علیکم و الرحمه والبرکاته

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس