تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس نیویورک به مناسبت فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد حملات ۱۱ سبتامبر که نزدیک به ۳ هزار کشته برجای گذاشت، به حالت آماده باش کامل در آمد. به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الیوم السابع، پلیس نیویورک با صدور بیانیه‌ای درون سازمانی هشدار داد که عناصر تروریستی غالبا از این گونه مناسبت‌ها برای اجرای […]

[ad_1]

پلیس نیویورک به مناسبت فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد حملات ۱۱ سبتامبر که نزدیک به ۳ هزار کشته برجای گذاشت، به حالت آماده باش کامل در آمد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الیوم السابع، پلیس نیویورک با صدور بیانیه‌ای درون سازمانی هشدار داد که عناصر تروریستی غالبا از این گونه مناسبت‌ها برای اجرای طرح‌ها و توطئه‌های خود استفاده می‌کنند.

این بیانیه در عین حال می‌افزاید “البته اطلاعات موثقی درخصوص احتمال وقوع حمله و یا حتی تهدید تروریستی سازمان یافته‌ای” در اختیار ندارد.

در همین راستا وزیر امنیت داخلی آمریکا در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز آمریکا اعلام کرد که دستگاه‌های ذی‌ربط در آمریکا کلیه توطئه‌های تروریستی احتمالی را زیر نظر دارند.

وی گفت که نیروهای امنیتی آمریکا در بسیاری از موارد مانع اجرای عملیات‌های تروریستی که در مراحل بسیار پیشرفته قرار داشتند، شده‌اند، اگر چه رصد کردن موج جدیدی از حملات تروریستی احتمالی کار بسیار دشواری است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس