تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۵

– سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: آماده هستیم در یک نبرد واقعی و مستقیم، بشریت را از شر سیاست‌های جنگ طلبانه و سلطه گرانه آمریکا نجات دهیم.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا از دفتر سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری روز جمعه در واکنش به اظهارات اخیر یک مقام آمریکایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور مبنی بر اینکه «آمریکا در صورت لزوم علیه ایران اقدام نظامی خواهد کرد»، افزود: هرچند سخن گفتن از روی میز بودن همه گزینه‌های علیه ایران در روزگار امروز ایالات متحده، یک شوی تبلیغاتی است اما ایران اسلامی مهیای مقابله قاطعانه و سخت با هر گزینه آمریکایی است.
وی با بیان اینکه آماده مقابله قاطعانه با تهدید نظامی آمریکا هستیم، تاکید کرد: ملت و نیروهای مسلح کشور هرگز در پی جنگ نیستند اما لحظه‌ای از تجهیز و آمادگی دفاعی خود غفلت نکرده و در صورت عملی شدن تهدیدات نظامی آمریکا آماده هستند در یک نبرد واقعی و مستقیم بشریت را از شر سیاست‌های جنگ طلبانه و سلطه گرایانه آمریکا نجات دهند.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین درباره اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا درباره سوریه و جنگ داخلی در این کشور افزود: آمریکایی‌ها ظاهرا فراموش کردند که یک پای جنگ در سوریه هستند و با حمایت همه جانبه از داعش و تروریست‌های تکفیری شش سال است که مردم مظلوم سوریه را زیر آوار جنگ های نیابتی خود در این کشور قرار دادند.
سردار جزایری اقدام آمریکایی‌ها را در داخلی خواندن جنگ های نیابتی در سوریه، یک نیرنگ تبلیغاتی برای گمراه سازی افکار عمومی توصیف و تاکید کرد: ائتلاف آمریکایی به اصطلاح ضدداعش، تاکنون جز ایجاد چتر حمایتی برای ترانزیت سلاح، مهمات و تروریست‌های مزدور و اجاره‌ای بمنظور تداوم جنگ و حمایت علیه ملت و دولت سوریه پیامدی نداشته است.
اجتمام(۱) ** ۷۰۲۹ ** ۱۰۷۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس