تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: تیم درمانی جمعیت هلال احمر ایران در روز عرفه در ١٠ نقطه از حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به منظور ارائه خدمات درمانی به زائران مستقر شده است. دکتر علی حیدری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: امروز و […]

[ad_1]

هلال احمر

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: تیم درمانی جمعیت هلال احمر ایران در روز عرفه در ١٠ نقطه از حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به منظور ارائه خدمات درمانی به زائران مستقر شده است.

دکتر علی حیدری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: امروز و همزمان با روز عرفه، تیم ویژه درمانی هلال احمر شامل ٢۴ پزشک و پرستار برای نخستین بار در حرم حضرت عباس و امام حسین علیهماالسلام، به منظور ارائه خدمات درمانی مناسب به زائران مستقر شده است.

وی ادامه داد: تمامی کادر پزشکی در مرکز درمانی هلال احمر ایران در کربلا شامل ۵۴ پزشک و پرستار نیز امروز در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت نیاز به عنوان پشتیبان نیروهای خدمت‌رسان در حرم نیز وارد عمل شوند.

به گفته معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، مقرر شده است تا کادر درمانی هلال احمر تا زمان خروج و کاهش حجم زائران و بازگشت کربلا به شرایط عادی جمعیتی، در آماده‌باش کامل بمانند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس