تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده باش آتش نشانی برای بازگشایی مدارس تا بیستم مهر ماه خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تمهیدات آتش‌نشانی برای بازگشایی مدارس، اظهار کرد: تمهیدات آتش نشانی برای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی از ۲۰ شهریور ماه آغاز شده و […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده باش آتش نشانی برای بازگشایی مدارس تا بیستم مهر ماه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تمهیدات آتش‌نشانی برای بازگشایی مدارس، اظهار کرد: تمهیدات آتش نشانی برای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی از ۲۰ شهریور ماه آغاز شده و تا بیستم مهر ماه ادامه خواهد داشت. 

وی با بیان اینکه در این مدت از بیش از ۲۰۰۰ مرکز آموزشی بازدید شده و تجهیزات ایمنی این مراکز مورد بازرسی کارشناسان آتش‌نشانی قرار گرفته است، گفت: همچنین کارشناسان آتش‌نشانی در بازدیدهای خود توصیه‌های لازم را به مدیران و مسئولان مدارس ارائه کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: در جریان این بازدیدها نقاط پر خطر در داخل و اطراف ۱۲۰۰ مرکز آموزشی نیز شناسایی و نسبت به رفع یا درخواست برای رفع آن اقدام شده است.

ملکی همچنین از ارائه آموزش به معلمان و دانش‌آموزان نیز خبر داد و گفت: در طول این یک ماه به اندازه ۳۰ هزار نفر ساعت آموزش ایمنی از سوی کارشناسان آتش نشانی ارائه خواهد شد.

وی همچنین از استقرار خودرویی و موتورسیکلتی آتش‌نشانان در ۱۴۰ نقطه پایتخت خبر داد و گفت: بیش از ۳۵۰ آتش‌نشان در قالب دو شیفت با هدف تامین ایمنی و گسترش ایمنی تا پایان مهر ماه در این نقاط مستقر خواهند شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس