تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

دبیر کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه نفت تهران تأکید کرد که بابت حضور سیدجلال حسینی در این تیم نگرانی وجود ندارد. به گزارش گذار نیوز،  حسین آل‌اسحاق در خصوص حضور سیدجلال حسینی در باشگاه نفت تهران برای مذاکره و پیوستن به این تیم اظهار داشت: مشغول مذاکره با این بازیکن هستیم و تاکنون صحبت‌های خوبی با یکدیگر […]

دبیر کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه نفت تهران تأکید کرد که بابت حضور سیدجلال حسینی در این تیم نگرانی وجود ندارد.

سید جلال حسینی

به گزارش گذار نیوز،  حسین آل‌اسحاق در خصوص حضور سیدجلال حسینی در باشگاه نفت تهران برای مذاکره و پیوستن به این تیم اظهار داشت: مشغول مذاکره با این بازیکن هستیم و تاکنون صحبت‌های خوبی با یکدیگر داشته‌ایم.

دبیر کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه نفت تهران افزود: کادرفنی از ما درخواست کرد که با این بازیکن مذاکره کنیم و ما هم صحبت‌هایی با حسینی داشتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تا بعدازظهر امروز (دوشنبه) قرارداد حسینی امضا خواهد شد یا نه، گفت: همچنان در حال مذاکره با این بازیکن هستیم و از این بابت و توافق رسیدن با حسینی نگرانی نداریم. اگر هم امروز نهایی نشود تا فردا فرصت داریم و حضور حسینی را نهایی می‌کنیم.

آل‌اسحاق درباره اینکه آیا امیرحسین صادقی هم در لیست کادرفنی نفت حضور دارد یا نه، خاطرنشان کرد: منصوریان در خصوص این بازیکن درخواستی از ما نداشته است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس