تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به شاگردانش در خصوص سفر به سیسیلی هشدار دارد و حریف را تیمی مستعد به دردسر انداختن بانوی پیر توصیف کرد.  یوونتوس فردا شب (جمعه) در هفته بیست و پنجم سری A میهمان پالرمو است و سه‌شنبه هفته آینده نیز در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به شاگردانش در خصوص سفر به سیسیلی هشدار دارد و حریف را تیمی مستعد به دردسر انداختن بانوی پیر توصیف کرد.

 یوونتوس فردا شب (جمعه) در هفته بیست و پنجم سری A میهمان پالرمو است و سه‌شنبه هفته آینده نیز در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پورتوی پرتغال می‌رود.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بیانکونری در آستانه سفر شاگردان به سیسیلی به خبرنگاران گفت: باید هر طور شده فکر بازی‌مان برابر پورتو را از سر خارج کنیم چون بازی فردا شب از آن بازی‌هایی است که هر طور شده باید ببریم. 

آلگری: فکر کردم پزشک تیم‌مان مُرده است!

قهرمانی در لیگ با بردن همین بازی‌ها حاصل می‌شود. علاوه بر این، از زمانی که دیه‌گو لوپس هدایت پالرمو را برعهده گرفته، این تیم در سه بازی خانگی‌اش یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت داشته است. پالرمو تیمی سازمان یافته است که برای حریفانش فضای خالی باقی نمی‌گذارد. پس ما از نظر فنی باید بسیار قوی و سریع باشیم و حواس‌مان باشد که اشتباه نکنیم.

وی ادامه داد: تا پایان لیگ کمتر از ۱۴ بازی دیگر باقی مانده و هر اشتباهی در این مقطع فصل می‌تواند تاوان سنگینی داشته باشد. بنابراین باید با طرز تفکری مناسب بازی کنیم. ببینیم فردا شب توپ داخل دروازه می‌رود یا نه اما ما اجازه نداریم با طرز تفکری اشتباه وارد میدان شویم. بازیکنان من این را می‌دانند و بسیار مسئولیت پذیر هستند.

سرمربی یوونتوس درباره وضعیت هافبک بوسنیایی تیمش، میرالم پیانیچ برای بازی برابر پالرمو تأکید کرد: وضعیت پیانیچ خوب است. معمولاً صبح‌ها پزشک تیم به من درباره وضعیت بازیکنان خبر می‌دهد و زمانی که شماره‌اش روی گوشی‌ام می‌افتد می‌فهمم که وضعیت یکی از بازیکنانم تغییر کرده است. صبح امروز اما او با من تماس نگرفت و به همین دلیل با خودم گفتم که پزشک‌مان حتماً صبح امروز  مرده است! پیانیچ آماده است و می‌تواند بازی کند.

یوونتوس فردا شب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در خانه پالرمو به میدان می‌رود.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس