تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بنابر اعلام رسانه‌های داخلی ویتنام، ۱۱۷ کارگر در یک کارخانه تولید و بسته‌بندی پوشاک به ویروس آنفلوآنزای H1N1 آلوده شده‌اند. به گزارش ایسنا، منابع بیمارستانی ویتنام با تایید خبر آلوده شدن این ۱۱۷ کارگر به ویروس آنفلوآنزای H1N1 اعلام کردند: نمونه‌های گرفته شده از این افراد مثبت بوده و ۳۴ نفر از آنان در […]

[ad_1]

بنابر اعلام رسانه‌های داخلی ویتنام، ۱۱۷ کارگر در یک کارخانه تولید و بسته‌بندی پوشاک به ویروس آنفلوآنزای H1N1 آلوده شده‌اند.

به گزارش ایسنا، منابع بیمارستانی ویتنام با تایید خبر آلوده شدن این ۱۱۷ کارگر به ویروس آنفلوآنزای H1N1 اعلام کردند: نمونه‌های گرفته شده از این افراد مثبت بوده و ۳۴ نفر از آنان در بیمارستان بستری شده‌اند.

از مسوولان این کارخانه درخواست شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر آنفلوآنزا اقدامات پیشگیرانه‌ای همچون استفاده کارگران از ماسک، ضدعفونی کردن کارگاه‌ها و بخش‌های مختلف آن را در نظر گیرند.

برخی از نسخه‌های ویروسی آنفلوآنزای H1N1 بیماری شایع در انسان است و سهم کوچکی از تمامی موارد آنفلوآنزاهای فصلی را شامل می‌شود. نسخه‌های دیگر H1N1 بیماری شایع در خوک (آنفلوآنزای خوکی) و در پرندگان (آنفلوآنزای پرندگان) هستند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، سازمان جهانی بهداشت (WHO) در ژوئن سال ۲۰۰۹ نوع جدیدی از ویروس H1N1 خوکی را به عنوان بیماری فراگیر اعلام کرد که در سراسر جهان گسترش یافت و تا ابتدای سال ۲۰۱۰ به مرگ ۱۷ هزار نفر منجر شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس