تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ژرمن ها که در این رقابت ها رفته رفته نمایش های بهتری ارائه دادند، در دیدار امشب هم بهتر از حریف آفریقایی شان عمل کردند و در نهایت توانستند با دو گل به پیروزی برسند. تیم فوتبال المپیک آلمان با پیروزی ۲-۰ مقابل نیجریه، حریف برزیل در دیدار نهایی شد. به گزارش “ورزش سه”، […]

[ad_1]

ژرمن ها که در این رقابت ها رفته رفته نمایش های بهتری ارائه دادند، در دیدار امشب هم بهتر از حریف آفریقایی شان عمل کردند و در نهایت توانستند با دو گل به پیروزی برسند.

تیم فوتبال المپیک آلمان با پیروزی ۲-۰ مقابل نیجریه، حریف برزیل در دیدار نهایی شد.

به گزارش “ورزش سه”، ژرمن ها که در این رقابت ها رفته رفته نمایش های بهتری ارائه دادند، در دیدار امشب هم بهتر از حریف آفریقایی شان عمل کردند و در نهایت توانستند با دو گل به پیروزی برسند.

تنها ۹ دقیقه از بازی سپری شده بود که کلاسترمن گل اول ژرمن ها را به ثمر رساند و در دقیقه ۸۹، پترسون با زدن گل دوم، پیروزی آلمان را قطعی کرد.

 

 

رویارویی آلمان و برزیل در دیدار فینال، احتمالا بسیاری را به یاد دیدار نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد انداخت؛ جایی که آلمان موفق شد با نتیجه ۷-۱ سلسائو را شکست بدهد و اکنون رویارویی تیم های المپیک دو تیم در دیدار فینال، فرصتی برای برزیلی ها و به ویژه نیمار است تا انتقام آن شکست تلخ را بگیرند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس