تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «سوان» عنوان یکی از جدیدترین آثار موسیقایی است که از روز یکشنبه چهاردهم شهریورماه توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» در بازار موسیقی منتشر می شود. به گزارش ایسکانیوز، آلبوم موسیقی «سوان» که حاصل دونوازی اصلانیان گورگن و بهنام معصومی است از روز یکشنبه ۱۴ شهریور توسط موسسه فرهنگی نغمه حصار منتشر می شود. […]

[ad_1]

«سوان» عنوان یکی از جدیدترین آثار موسیقایی است که از روز یکشنبه چهاردهم شهریورماه توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» در بازار موسیقی منتشر می شود.

به گزارش ایسکانیوز، آلبوم موسیقی «سوان» که حاصل دونوازی اصلانیان گورگن و بهنام معصومی است از روز یکشنبه ۱۴ شهریور توسط موسسه فرهنگی نغمه حصار منتشر می شود. این آلبوم سال ۱۳۹۰ در ایروان ضبط شد و حاصل همنشینی و همنوازی اصلانیان گورگن نوازنده کلارینت و بهنام معصومی نوازنده سازهای کوبه ای در شهر ایروان است.

نغمه‌های ارمنی این آلبوم که ۶ قطعه دارد یادآور خاطرات مشترکی میان گورگن و معصومی است که یک شب کنار هم نشسته اند و برای مرگ پدرانشان با سازهایشان همراه شدند.

در آلبوم سوان اصلانیان گورگن کلارینت بر اساس موسیقی فولکلور ارمنستان نواخته است و بهنام معصومی در پاسخ به نوای ساز او سازهای کوبه ای ایرانی را با حفظ اصالت های ایرانی و تکنیکی نواخته است.

بهنام معصومی که چندی پیش با حمید متبسم در تور ساز و آواز همراه بود، تاکنون تجربه همکاری با حسین بهروزی‌نیا، سالار عقیلی را داشته است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس