تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع چپ کاتالان‌ها از پیروزی تیمش مقابل گلادباخ در غیاب لیونل مسی و فرم فوق العاده آردا توران می‌گوید. به گزارش ایسکانیوز، جوردی آلبا، مدافع کناری بارسلونا پس از پیروزی مقابل مونشن گلادباخ به تمجید از فرم فوق العاده آردا توران پرداخت و مدعی شد بارسلونا حتی بدون لیونل مسی هم قادر به بردن […]

[ad_1]

مدافع چپ کاتالان‌ها از پیروزی تیمش مقابل گلادباخ در غیاب لیونل مسی و فرم فوق العاده آردا توران می‌گوید.

به گزارش ایسکانیوز، جوردی آلبا، مدافع کناری بارسلونا پس از پیروزی مقابل مونشن گلادباخ به تمجید از فرم فوق العاده آردا توران پرداخت و مدعی شد بارسلونا حتی بدون لیونل مسی هم قادر به بردن بازی‌هایش است.

بارسلونا شب گذشته در غیاب لیونل مسی مصدوم و در حالی که با گل تورگان هازارد از حریف عقب بود، با گل‌های آردا توران و جرارد پیکه نتیجه را به سود خود تغییر داد تا با توجه به توقف منچسترسیتی مقابل سلتیک، به تنهایی در صدر جدول گروه C لیگ قهرمانان اروپا بایستد. جوردی آلبا پس از بازی به خبرنگاران گفت:

مسی بهترین بازیکن دنیاست و طبیعی‌ست که نبودش همواره احساس می‌شود. با این حال، وقتی لئو در تیم نیست، باز هم بازیکنان بازی خودشان را می کنند. با مسی تیم بسیار بهتری هستیم اما بدون او هم می توانیم بازی‌هایمان را ببریم. بازگشت آردا توران به روزهای اوج؟ آردا دوست و بازیکن فوق العاده‌ای‌ست.امسال بیش‌تر از بازی خود لذت می‌برد و فرم فوق العاده‌ای دارد. اتفاقی که مایه خرسندی تمام تیم است.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس