تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۴

دوران احمدی‌نژاد سرشار از اتفاق‌های منحصربه فرد در طول تاریخ ۲۵۰۰ ساله ایران بود

به گزارش “گذارخبر” روزگاری که اطاعت از احمدی‌نژاد اطاعت از پروردگار خوانده می‌شد، این فرد در پاسخگویی به مشکلات زمان ریاستش، مردم را به سخره می‌گرفت و وقتی چرایی گرانی مواد مصرفی خانوار از او پرسیده‌ می‌شد با خنده آدرس محل زندگی خود را می‌داد و به طعنه می‌گفت که از آنجا خرید کنند.

حال بعد از اینکه دیگر نه خبری از گرانی‌های بی‌رویه وبی‌ضابطه است و نه خبری از احمدی‌نژاد، معلم اخلاق و پشتیبان سال‌های نه چندان دور احمدی‌نژاد که بارها به افرادی که به دنبال رفع مشکلات مردم بودند، می‌گفت مادی‌گرا و آنها را نقد می‌کرد، امروز زبان به گلایه باز کرده که چرا کالای زندگی مردم گران می‌شود؟! ای کاش یکی مانند احمدی‌نژاد بود و در پاسخ، آدرس نارمک تهران را به ایشان می‌داد و اعلام می‌کرد اگر گرانی‌ها بعد از این همه وقت که مردم را کلافه کرد، بر شما هم تاثیرگذاشت می‌توانید به محله احمدی‌نژاد بروید و از آنجا خرید کنید تا کمی از مشکلات مردم با خبرشوید.

بیداری بعد از سال‌ها


به گزارش خبرگزاری‌ها و رسانه‌های سراسرکشوردرحالی‌که مصباح یزدی در ایام دولت احمدی‌نژاد، هیچگاه نسبت به وضعیت معیشتی مردم و همچنین تشدید نجومی قیمت‌ها و تورم سخنی به میان نیاورده بود، در دولت جدید ضمن ابراز دلواپسی در این مورد و نگرانی برای شرایط مردم، برای نخستین بار گفت: امروز جنس و کالایی می‌خریم به عنوان مثال ۳ هزار تومان اما این جنس در هفته بعد ۸‌هزار تومان می‌شود، پس چگونه گفته می‌شود که تورم کاسته و تحریم‌ها برداشته شده است؛ ان‌شاء ا… که سخن این افراد درست است و عقل ما نمی‌رسد. وی که در موسسه خود و در جمع دانشجویان سخن می‌گفت، در عین حال با بیان اینکه تنها تأمین آب و نان مردم هنر نیست، اظهار داشت: آب و نان جنبه حیوانی انسان است، آنچه انسان را سعادتمند می‌کند وجهه ارزشی او به شمار می‌رود؛ نخبگان می‌توانند سرنوشت یک کشور را تغییر دهند.

حق‌گویی و دفاع از ‌آرمان‌ها نباید تاثیرگرفته از جناح بندی‌های سیاسی باشد و هر زمان که اطرافیان و دوستان‌ما اشتباهاتی را انجام دادند آن را نادیده‌ بگیریم ولی برای تسویه‌ حساب‌های سیاسی و انتقام شکست‌های انتخاباتی به طرف مقابل‌مان که نظرات ما را قبول ندارد حمله کرده و جلوی کارهای آنها دست‌انداز ایجاد کنیم.

سال‌هاست برخی با سنگر گرفتن پشت آرمان‌ها و سخنان زیبا به دنبال بازی‌های جناحی خود هستند و تلاش دارند ملت را نیز باخود همراه کنند ولی شکست‌ سال ۹۲ این تفکر نشان داد مردم کشورمان برخلاف آن ادعایی که برخی دارند بیشتر از پیش بیدارند و دچار سخنان این جریان‌ها نمی‌شوند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس