تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

محمد تاجیک، خبرنگار با سابقه ی سینمایی در نامه‌ای به بهروز افخمی، کارگردان سینما و مجری برنامه‌ی هفت در فیسبوک نوشت: هرجا اسم مردم را می‌آورید، آدم حالت تهوع می‌گیرد!

به گزارش “گذارنیوز” محمد تاجیک نوشت: سلام آقای افخمی! حال شما خوب است؟ نامه‌ی طلبکارانه‌تان را به آقای تبریزی خواندم. شما در این نامه به شکل خیلی جالبی همه را جیگر فرض کرده بودید! خودتان را مظلوم نشان داده و کمال تبریزی را ظالم بزرگی نشان داده‌اید. قبل از اینکه به هفت بیایید شما را خیلی دوست داشتم کارگردان مهمی بودید که آثار مطرحی مثل شوکران و عروس و… را ساخته بودید. همین آذر شهدخت و… را هم دوست داشتم. همان موقع ها هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی این قدر برایم منفور شوید!

اما هفت آغاز سقوط شما یود. زیاد شنیده‌ام که به پول علاقه زیادی دارید و به اصطلاح آدم پول پرستی هستید ولی نمی‌دانم چه قدر به شما دادند که این مقدار شان و جایگاه خود را تنزل داده‌اید. به برنامه‌ای رفتید که محبوب دلواپسان و افراطی‌ها شد. از خود دوستان نزدیک شما شنیده‌ام که اس ام اس هایی که به برنامه ی شما ارسال می‌شود در بهترین حالت بیست هزار اس ام اس است! این برای یک برنامه ی تلویزیون یعنی فاجعه! با این همه ریزش مخاطب، آن وقت آنقدر مدعی هستید که همیشه تعداد تماشاگران و فروش فیلم های سینمای ایران را چماق کرده و بر سر سینماگران می‌کوبید!

شما برنامه‌ای ساخته‌اید که این روزها بزرگترین حامیان آن فارس و رجانیوز و کیهان هستند … وحید جلیلی حامی آن است و فراستی رکیک‌ترین فحشها را به دی کاپریو و دوربین فیلمیرداری فیلم و کمال تبریزی و… می‌دهد. آقای افخمی اگر قرار باشد در طیف بندی سینماگران شما را در طیف خاصی قرار دهند باید شما را در طیف فیلمسازانی مثل سلحشور و شورجه و سجادپور و … قرار دهیم. جالب است بدانید یاد خاطره‌ای از مرحوم سلحشور افتادم. یک بار آقای پرستویی انتقادات تندی از فرج الله سلحشور مطرح کرده بود ولی چون گویا مرحوم سلحشور آقای پرستویی را دوست داشت علی رغم اینکه در خیلی مواقع واکنش تندی نشان می‌داد ولی این بار واکنش محترمانه‌ای نشان داد. اما شما حتی احترام بازیگری مثل پرستویی را هم نگه نداشتید.

هفته ی پیش که با آقای حاتمی کیا صحبت می‌کردم در حاشیه ی جشنواره ی فیلم روح الله حرف های جالبی می‌زد؛ می‌گفت: با این پولی که صرف فیلم فرزند صبح شد و نتیجه‌اش فاجعه بود چه تعداد فیلم ها که می‌شد با این بودجه ساخته شود. شما آنقدر پروژه‌های ناتمامی دارید که با پول همین مردم ساخته شده است. بعد این همه پروژه را ناتمام گذاشته و مرتب دم از مردم می‌زنید! خیلی از کارهایتان در یک دهه ی اخیر مخاطب آنچنانی نداشته ولی باز دم از مردم می‌زنید! واقعاً خیلی رو دارید!

در نامه‌ای که خطاب به کمال تبریزی نوشته‌اید هر جا اسم مردم را می‌آورید، آدم حالت تهوع می‌گیرد! کدام مردم؟ همان مردمی که با پولشان فیلم فاجه ای ساخته‌اید که کسی آن را دوست ندارد؟ یکی از پر مخاطب ترین برنامه‌های تلویزیون را به کم مخاطب‌ترین برنامه تلویزیون تبدیل کرده‌اید آن وقت دم از مردم می‌زنید، واقعاً خیلی آدم باحالی هستید! شما نماینده ی مجلس ششم بوده‌اید و داعیه ی آزادی و دموکراسی. الان تبدیل به آدمی شده‌اید که تمام وقت و انرژی خود را دفاع از فحش رکیکی می‌کنید که فراستی داده است. عجب آدم لوطی هستید.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس