تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، دولت روحانی در کمتر از یکسالی که به انتخابات ریاست جمهوری مانده به عزل و نصب های عجیبی روی آورده است؛ به طوری که در ماه‌های اخیر شاهد بازگشت نیروهایی به حوزه‌های حساس وزارتخانه‌ها هستیم که در سه سال گذشته در تقابل با دولت بودند یا کمترین پشتیبانی را از […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، دولت روحانی در کمتر از یکسالی که به انتخابات ریاست جمهوری مانده به عزل و نصب های عجیبی روی آورده است؛ به طوری که در ماه‌های اخیر شاهد بازگشت نیروهایی به حوزه‌های حساس وزارتخانه‌ها هستیم که در سه سال گذشته در تقابل با دولت بودند یا کمترین پشتیبانی را از دولت داشته‌اند. وزارت جهاد کشاورزی در صدر این وزراتخانه‌ها قرار دارد.

 

در چند ماهه اخیر، دولت یازدهم شاهد حضور مجدد نمایندگان اصولگرای مجلس نهم و همچنین بازگشت برخی از مدیران دولت احمدی نژاد به کابینه دولت است که البته نارضایتی هایی را در سازمان ها به وجود آورده است. در این بین عباسعلی نوبخت که در زمان ریاست جمهوری محموداحمدی نژاد، مدیر کل منابع طبیعی  استان مازندران بود و با شروع دولت یازدهم برکنار شد؛ مجددا به عنوان سرپرست معاونت امور جنگل سازمان جنگلها و مراتع کشور انتخاب شده است. یعنی خداکرم جلالی -معاون وزیر جهادکشاورزی- در حکمی او را به سرپرست معاونت امور جنگل سازمان جنگلها و مراتع کشور که سه اداره کل شمالی کشور زیر مجموعه آن محسوب می شود، منصوب کرده است . اکنون این پرسش ایجاد می‌شود که اگر عملکرد عباسعلی نوبخت در دوره دولت گذشته مشکلی نداشته است پس چرا او را در آغاز کار دولت روحانی برکنار کرده است؟

 

خداکرم جلالی-رئیس سازمان جنگل ها و مراتع کشور- از پاسخگویی به این سوال که دلیل این انتصاب چه بوده و چرا کسی که پس از آغاز به کار دولت روحانی عزل شده بود را این بار با سمت سرپرست معاونت امور جنگل سازمان جنگل ها،‌ مراتع و آبخیزداری بازگردانده است؟ ، سکوت کرده و پاسخ دهی را به زمان دیگری موکول می‌کند.  پس از آن نیز تمامی تماس‌های خبرنگار ایلنا را بی پاسخ می‌گذارد.

همچنین در این بین افراد دیگری نیز هستند که با این منطق که فعالیت آنان برای بخش کشاورزی در مجلس نهم کافی نبوده، خواهان ادامه فعالیت در بدنه دولتی هستند  و این وزارت جهاد کشاورزی است که با آغوش باز جایی برای آنان در این وزارتخانه بازکرده است. از عباس رجایی-نماینده اراک در مجلس نهم- که با سمت جدید مشاور وزیر جهاد کشاورزی به عرصه بازگشته است تا غلامرضا نوری قزلجه-نماینده سابق بستان آباد- که او نیز به سمت مشاور وزیر جهاد کشاورزی منصوب شده است.

همچنین هدایت الله میرمرادزهی نیز که نماینده سراوان، سیب سوران و مهرستان را در مجلس نهم در کارنامه خود دارد نیز به عنوان مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان به یکی از ارکان وزارت جهاد کشاورزی ورود پیدا کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس