تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین دوره مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور با شرکت ۱۸ تیم از فردا یکشنبه ۴ مهرماه ۱۳۹۵ در مجموعه ورزشی کارگران بندر انزلی برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی هیات  ورزش کارگری استان تهران، حسن حمیدی رئیس انجمن کشتی کارگران با اعلام این خبر گفت: این […]

[ad_1]

اولین دوره مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور با شرکت ۱۸ تیم از فردا یکشنبه ۴ مهرماه ۱۳۹۵ در مجموعه ورزشی کارگران بندر انزلی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی هیات  ورزش کارگری استان تهران، حسن حمیدی رئیس انجمن کشتی کارگران با اعلام این خبر گفت: این رقابت‌ها برای اولین بار است که در سطح کارگران و در اوزان ۷۰، ۸۰، ۹۰ و +۹۰ کیلوگرم برگزار می شود و تاکنون ۱۸ تیم از استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قزوین، همدان، یزد، مازندران، گیلان، گلستان، کرمانشاه و کرمان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.


حمیدی افزود: این مسابقات اولین مرحله انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ لتونی محسوب و نفرات برتر اوزان مختلف با نظر کمیته فنی جهت حضور در مسابقات المپیاد ورزش کارگران کشور که بهمن ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد انتخاب می شوند.


وی گفت:  این مسابقات با همکاری هیات ورزش کارگری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در شهرستان بندر انزلی برگزار می گردد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس