تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حافظ موسوی دبیر دومین جایزه احمد شاملو، از آغاز، مرحله‌ی نخست، داوری دومین دوره این رقابت ادبی خبر داد.  به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی دومین دوره جایزه احمد شاملو، حافظ موسوی گفت: تا کنون بیش از یک صد پنجاه عنوان کتاب به دومین دوره‌ی جایزه شعر احمد شاملو رسیده است. وی متذکر شد: همزمان با دریافت […]

[ad_1]

شاملو

حافظ موسوی دبیر دومین جایزه احمد شاملو، از آغاز، مرحله‌ی نخست، داوری دومین دوره این رقابت ادبی خبر داد. 

به گزارش ستاد اطلاعرسانی دومین دوره جایزه احمد شاملو، حافظ موسوی گفت: تا کنون بیش از یک صد پنجاه عنوان کتاب به دومین دوره‌ی جایزه شعر احمد شاملو رسیده است.

وی متذکر شد: همزمان با دریافت آثار کار داوری‌ کتاب‌ها شروع شده است و هم‌چنان ادامه دارد و تا پایان زمان داوری مرحله‌ی اول، کتاب‌هایی که به دبیرخانه خواهد رسید، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهد گرفت.

این شاعر متذکر شد: دبیرخانه دومین دوره جایزه احمد شاملو، از شاعران محترم و نیز ناشرانی که در زمینه‌ی انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌کند، سه نسخه از کتاب‌های چاپ اول شعرمنتشر شده در سال ۱۳۹۴ را حد اکثر تا پایان مهرماه سال جاری به دبیرخانه‌ی جایزه‌ی احمد شاملو ارسال کنند.
دبیرخانه‌ی جایزه‌ی احمد شاملو در تهران، بزرگراه شهید خرازی (همت غرب)، شهرک امید دژبان، خیابان پارسا شرقی، خیابان پژوهش، مجتمع مسکونی طلوع فجر، بلوک ارغوان ۲ ، واحد ۲۲ (حافظ موسوی ) واقع شده است. توضیح این نکته ضروری است که تاریخ مورد استناد برای تعیین سال انتشار کتاب‌ها، تاریخی است که در شناسنامه‌ی کتاب درج شده است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس