تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

مسئول نقل و انتقالات استقلال می‌گوید باشگاهش با مهدی رحمتی و چند بازیکن از فصل گذشته این تیم صحبت کرده و به نتایج نسبتا خوبی هم دست یافته است. به گزارش گذار نیوز،  بهرام امیری در پاسخ به این سوال که آیا استقلالی‌ها با رحمتی توافق کرده‌اند؟ اظها‌ر کرد: با رحمتی صحبت کرده‌ایم و مذاکرات […]

مسئول نقل و انتقالات استقلال می‌گوید باشگاهش با مهدی رحمتی و چند بازیکن از فصل گذشته این تیم صحبت کرده و به نتایج نسبتا خوبی هم دست یافته است.

رحمتی

به گزارش گذار نیوز،  بهرام امیری در پاسخ به این سوال که آیا استقلالی‌ها با رحمتی توافق کرده‌اند؟ اظها‌ر کرد: با رحمتی صحبت کرده‌ایم و مذاکرات مثبتی داشته‌ایم، اما کارمان هنوز تمام نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با رامین رضاییان هم باشگاه استقلال مذاکراتی داشته است؟ عنوان کرد: با رضاییان صحبت نکرده‌ایم، ولی این که در لیست ما قرار دارد تایید یا تکذیب نمی‌کنم.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال با چه بازیکنانی صحبت کرده است؟ گفت: در حال‌ حاضر با امید ابراهیمی، خسرو حیدری، امیر حسین صادقی، میلاد فخرالدینی و چند بازیکن از سال گذشته‌مان صحبت کرده‌ایم و البته با عده ای دیگر از بازیکنان فصل گذشته هم صحبت می‌کنیم. تا الان هم توافقات خوبی به دست آورده‌ایم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا با نکونام مذاکرات استقلالی‌ها انجام شده است یا نه؟ گفت: نکونام را می‌خواهیم اما هنوز با او صحبت نکرده‌ایم و بعید می دانم که مشکلی با ایشان داشته باشیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس