تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴

اگرچه اپل هنوز قادر به آغاز فروش گوشی‌های “آی فون” و سایر تولیدات خود در ایران نیست با این حال، مذاکرات را برای تسهیل شرایط توزیع آغاز کرده است. این روزنامه امریکایی اشاره کرده که ایران باید تعهدات خود در توافق هسته‌ای را اجرا کند تا پس از آن شرکت‌های غربی اجازه یابند با ایران […]

اگرچه اپل هنوز قادر به آغاز فروش گوشی‌های “آی فون” و سایر تولیدات خود در ایران نیست با این حال، مذاکرات را برای تسهیل شرایط توزیع آغاز کرده است. این روزنامه امریکایی اشاره کرده که ایران باید تعهدات خود در توافق هسته‌ای را اجرا کند تا پس از آن شرکت‌های غربی اجازه یابند با ایران وارد معامله مستقیم شوند.
اپل

همزمان با توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵، گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که مقا‌م‌های شرکت بزرگ تولید‌کننده فناوری‌های ارتباطاتی “اپل” مذاکرات با توزیع‌کنندگان و نمایندگی‌های فروش محصولات خود در ایران را آغاز کرده‌اند.

 

به گزارش گذارنیوز  روزنامه “وال استریت ژورنال” به نقل از منابع آگاه خبر داد که اگرچه اپل هنوز قادر به آغاز فروش گوشی‌های “آی فون” و سایر تولیدات خود در ایران نیست با این حال، مذاکرات را برای تسهیل شرایط توزیع آغاز کرده است. این روزنامه امریکایی اشاره کرده که ایران باید تعهدات خود در توافق هسته‌ای را اجرا کند تا پس از آن شرکت‌های غربی اجازه یابند با ایران وارد معامله مستقیم شوند. این روزنامه امریکایی در خبر خود اشاره کرده که روند گفت و گوها طولانی خواهد بود و احتمالا تا سال ۲۰۱۶ میلادی به طول خواهد انجامید.

 

این روزنامه امریکایی در ادامه اشاره می‌کند که این اولین باری نیست که اپل به فکر بازگشت به بازار ایران افتاده پیش از این نیز در سال ۲۰۱۴ میلادی زمانی که برای نخستین بار بخشی از تحریم‌های وضع شده علیه ایران لغو شد اپل درصدد برامد تا فعالیت‌های خود در ایران را از سرگیرد. وال استریت ژورنال در ادامه اشاره کرده که در آن زمان مدیران ارشد اپل با توزیع کنندگان ایرانی محصولات آن شرکت در دفتر لندن دیدار کرده بودند.

 

وال استریت ژورنال در پایان اشاره می‌کند که بعید است اپل قادر به راه‌اندازی فروشگاه‌های اختصاصی خود در ایران باشد اما ممکن است از نمایندگان فروش انحصاری خود برای فروش محصولاتش در ایران استفاده کند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس