تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عملیات اجرایی احداث واحدهای ۲ و ۳ نیروگاه اتمی بوشهر با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری صبح امروز (شنبه) در جریان سفر به استان بوشهر پس از حضور در نیروگاه بوشهر در محل یادمان شهدای گمنام در این […]

[ad_1]


عملیات اجرایی احداث واحدهای ۲ و ۳ نیروگاه اتمی بوشهر با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری صبح امروز (شنبه) در جریان سفر به استان بوشهر پس از حضور در نیروگاه بوشهر در محل یادمان شهدای گمنام در این نیروگاه حضور یافت و با نثار تاج گل، به مقام همه شهیدان ادای احترام کرد.

وی سپس در اتاق کنترل اصلی نیروگاه بوشهر حضور یافت و با توضیحات رئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس نیروگاه بوشهر، از آخرین تحولات و ظرفیت های این نیروگاه مطلع شد.

جهانگیری همچنین کلنگ احداث واحدهای ۲ و ۳ نیروگاه بوشهر را به زمین زد.

قرارداد این پروژه ۲۰ آبان ماه سال ۹۳ امضا شده و زمان آغاز مطالعات مهندسی این طرح نیز ۸ بهمن ماه سال ۹۳ بوده است.

براساس ارزیابی ها و مطالعات انجام شده زمان تحویل واحد ۲ در آذرماه سال ۱۴۰۳ و زمان تحویل واحد ۳ خرداد ماه ۱۴۰۵ خواهد بود. 

بر اساس این گزارش معاون اول رئیس جمهور امروز همچنین در دفتر یاد بود نیروگاه اتمی بوشهر نوشت:

«بسم الله الرحمن الرحیم
توفیق نصیب شد که بازدیدی از نیروگاه اتمی بوشهر داشته باشیم که هم زمان احداث عملیات اجرایی نیروگاه جدید نیز آغاز می شود. به حمدالله به همت نیروهای متخصص، تولید نیروگاه در وضعیت مناسبی است و در ساخت نیروگاه جدید حضور مهندسین و متخصصین ایرانی بیشتر خواهدبود. از زحمات همه عزیزان متشکرم.

اسحاق جهانگیری
معاون اول رئیس جمهور»

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس