تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دومین مرحله از سفرش به آمریکای لاتین، دوشنبه شب به وقت محلی – صبح سه شنبه به وقت تهران – وارد ماناگوا پایتخت نیکاراگوئه شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، ظریف در نخستین سفر رسمی خود در فرودگاه بین المللی اگوستو ساندینو مورد استقبال دو […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دومین مرحله از سفرش به آمریکای لاتین، دوشنبه شب به وقت محلی – صبح سه شنبه به وقت تهران – وارد ماناگوا پایتخت نیکاراگوئه شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، ظریف در نخستین سفر رسمی خود در فرودگاه بین المللی اگوستو ساندینو مورد استقبال دو تن از مقامات ارشد دولت نیکاراگوئه قرار گرفت.
او قرار است فردا در همایش اقتصادی مشترک بخش های اقتصادی دولتی کشور شرکت کند.
دیدار با دانیل اورتگا رییس جمهوری و شماری از وزرا و مقامات نیکاراگوئه از دیگر برنامه های سفر یک روزه ظریف به این کشور شش میلیون نفری آمریکای مرکزی اعلام شده است.
اختلاف ساعت ایران با نیکاراگوئه ده و نیم ساعت است. به عبارت دیگر، غروب در ایران تقریباً همزمان با طلوع در این کشور آمریکای مرکزی است.
سفر ظریف و هیات همراه از کوبا به هاوانا با تاخیری دو ساعته به دلیل طولانی شدن دیدار با رئیس جمهوری کوبا صورت گرفت.
او در هاوانا با رائول کاسترو رییس جمهوری و شماری از وزرا و مقامات این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
رئیس دستگاه دیپلماسی را در این سفر یک هیات بزرگ سیاسی و اقتصادی متشکل از ۲۰ تن از مسوولان شرکت های بزرگ دولتی، ۶۰ تن از مدیران شرکت های بخش خصوصی، شماری از مقامهای سیاسی و تعدادی از خبرنگاران رسانه ها همراهی می کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس