تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز به کار کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، جلسه علنی امروز (۴ شنبه ۱۰شهریور ) مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور ۱۹۶ نفر از نمایندگان رأس ساعت ۸ و ۱۲ دقیقه آغاز به کار […]

[ad_1]

افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی2

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، جلسه علنی امروز (۴ شنبه ۱۰شهریور ) مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور ۱۹۶ نفر از نمایندگان رأس ساعت ۸ و ۱۲ دقیقه آغاز به کار کرد.

همچنین امیرحسین قاضی زاده هاشمی دستورکار جلسه علنی امروز مجلس را به شرح ذیل قرائت کرد:

گزارش کمیسیون انرژی در مورد: لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان در زمینه ساخت و بهره برداری از نیروگاههای برق آبی مارازاد و اردوباد.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه موافقتنامه دوجانبه حمل و نقل هوایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری زیمبابوه.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی مسافر و کالا از طریق جاده بین دولت‌جمهوری‌اسلامی‌ایران و دولت‌جمهوری‌قزاقستان.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها۱۹۷۳ .

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا.

گزارش کمیسیون عمران در مورد: لایحه تصویب اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا.

انتخاب یک نفر از نمایندگان استان با انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر به پیشنهاد مجمع استان در کمیته هماهنگی اشتغال استانها.

انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان به انتخاب مجمع نمایندگان استان به عنوان عضو در شورای فرهنگ عمومی استانها./

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس