تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه‌های کتاب استانی آبان‌ماه اعلام شد. به گزارش ایلنا، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه‌های کتاب استانی آبان ماه را ۱۰ تا ۲۰ مهرماه اعلام کرد. ناشران درمهلت مقرر می‌توانند برای حضور و ثبت نام در این نمایشگاه‌ها به […]

[ad_1]

مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه‌های کتاب استانی آبان‌ماه اعلام شد.

به گزارش ایلنا، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه‌های کتاب استانی آبان ماه را ۱۰ تا ۲۰ مهرماه اعلام کرد.


ناشران درمهلت مقرر می‌توانند برای حضور و ثبت نام در این نمایشگاه‌ها به سامانه موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به آدرس www. icfi. ir مراجعه و ثبت نام کنند.


براساس این گزارش نمایشگاه‌های کتاب استانی آبان ماه در شهرهای گرگان، همدان، نیشابور، کرمان و کرمانشاه برگزار می‌شود.


نمایشگاه کتاب گرگان از تاریخ ۴ تا ۹ آبان ماه، نمایشگاه کتاب همدان از تاریخ ۸ تا ۱۳ آبان ماه، نمایشگاه کتاب خراسان رضوی از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه در نیشابور، نمایشگاه کتاب کرمانشاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ آبان ماه و نمایشگاه کتاب کرمان نیز از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ آبان ماه برگزار می‌شود.


نمایشگاه‌های کتاب استانی با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و ادارات کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان‌ها برگزار می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس