تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه از ثبت نام دانشجویان متقاضی در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از امروز، ۵ مهر تا پایان مهر ماه امسال خبر داد. به گزارش ایسکانیوز، دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون فرهنگی، دانشجویی با اعلام این مطلب گفت: ثبت نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از امروز ۵ مهر […]

[ad_1]

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه از ثبت نام دانشجویان متقاضی در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از امروز، ۵ مهر تا پایان مهر ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون فرهنگی، دانشجویی با اعلام این مطلب گفت: ثبت نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از امروز ۵ مهر ماه آغاز شد و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: مراسم ازدواج دانشجویی با هدف ازدواج درون دانشجویی، آسان، بهنگام و پایدار برگزار می شود و تاریخ عقد مجاز دانشجویی برای ثبت نام دراین دوره ۰۱/۰۷/۹۴ تا ۳۰/۷/۹۵ خواهد بود. سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.nahad.ir فعال شده است و دانشجویان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به آن مراجعه کنند و در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند فقط یکی از آنها می توانند به عنوان داوطلب اصلی اقدام به ثبت نام کنند.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس