تاریخ انتشار: ۱۹ ارد ۱۳۹۴

یکی از مشاوران رئیس جمهور از آغاز تغییرات در دولت خبر داده است. به گزارش گذارنیوز حسام الدین آشنا در گفتگو با یکی از رسانه های اصلاح طلب با اعلام این خبر گفته است: برخی استانداران توانایی کافی برای اداره استان ندارند . وی گفته  است: گزارش ها و بررسی های ما نشان می دهد […]

یکی از مشاوران رئیس جمهور از آغاز تغییرات در دولت خبر داده است.

آشنا

به گزارش گذارنیوز حسام الدین آشنا در گفتگو با یکی از رسانه های اصلاح طلب با اعلام این خبر گفته است: برخی استانداران توانایی کافی برای اداره استان ندارند .
وی گفته  است: گزارش ها و بررسی های ما نشان می دهد که پس از انتخاب وزیر اطلاعات آرامش خوبی به فضای داخلی نشسته است.
در حوزه وزارت کشور رئیس جمهور با انتخاب وزیر کشوری که برای شخص رئیس جمهور مورد اعتماد بود و او را فراجناحی می دانست سعی کرد این پیام را به جامعه بدهد که با یک دوره توام با آرامشی مواجه خواهیم بود.
آشنا افزوده است: انتخاب استانداران هم عملا با موافقت هیئت دولت انجام می شود. فقط وزیر کشور و رئیس جمهور در این باره تصمیم نمی گیرند.استاندارانی که انتخاب شده  اند مورد تایید هیئت دولت هستند و البته  هیچ کس هم نمی تواند ادعا کند که بهترین انتخاب ها انجام شده است .
مشاور رئیس جمهور تاکید کرده است: برخی از سفرهای استانی برای تیم رئیس جمهور روشن کرد که برخلاف تصور اولیه برخی استانداران توانایی کافی برای اداره استان ندارند .لذا تغییرات در دولت اتفاق خواهد افتاد هم در سطح وزرا و هم در سطح استاندارها .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس