تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از شاتا ؛ در این نمایشگاه بیش از ۱۶۰ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی باز کشورهای آلمان، دانمارک، برزیل، شیلی ،فرانسه ، اوکراین،چین،سوئیس،آفریقای جنوبی،نیجریه،اسپانیا،انگلستان و لهستان،  جدیدترین تولیدات و خدمات خود را  در معرض دید علاقمندان قرار داده اند. این نمایشگاه در سه بخش اصلی اکتشاف، […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا ؛ در این نمایشگاه بیش از ۱۶۰ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی باز کشورهای آلمان، دانمارک، برزیل، شیلی ،فرانسه ، اوکراین،چین،سوئیس،آفریقای جنوبی،نیجریه،اسپانیا،انگلستان و لهستان،  جدیدترین تولیدات و خدمات خود را  در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.


این نمایشگاه در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری در حال برگزاری است  و در آن انواع صنایع، تجهیزات و ماشین آلات معدنی، صنایع معدنی، شرکت های مختلف سرمایه گذار، موسسات مالی و اعتباری و مهندسین مشاور حضور و مشارکت دارند.


ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی، یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی ، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‏ های معدنی کشور، جهت دهی سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدن، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت ها از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


گفتنی است، پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی (ایمیدرو)و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی  برپا شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس