تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هفتمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه در سالن اجلاس سران با قرائت آیاتی از قرآن و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز آغاز به کار کرد. به گزارش ایسکانیوز، در این نشست که علاوه بر اعضای شورای مرکزی و شورای راهبردی و نمایندگان عضو و دبیران استان ها و روسای کمیته […]

[ad_1]

هفتمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه در سالن اجلاس سران با قرائت آیاتی از قرآن و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در این نشست که علاوه بر اعضای شورای مرکزی و شورای راهبردی و نمایندگان عضو و دبیران استان ها و روسای کمیته ها و کانون ها حضور دارند، اسماعیل شجاعی سخنگوی حزب اعتدال و توسعه ضمن عرض خیر مقدم به حضار برنامه های این نشست را تبیین کرد.
در ادامه جمعی از دبیران استان ها و روسای کانون ها به ایراد نقطه نظرات خود پیرامون فضای جاری کشور و مسائل بین المللی پرداختند.
این نشست فصلی تا ساعت ۱۷ امروز ادامه دارد و بر طبق برنامه از پیش تعیین شده آقایان مرتضی بانک، رئیس هیئت اجرایی و محمد واعظی معاون سیاسی، مسعود سلطانی فر رئیس ستاد انتخابات شوراهای شهر حزب در پنل صبح و آقایان اکبر ترکان عضو شورای راهبردی حزب و همچنین روسای کانون و کمیته ها در پنل بعد ازظهر سخنرانی می کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس