تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از راه اندازی قرارگاه اربعین در فرودگاه‌های کشور به منظور خدمات رسانی بیشتر به مسافران هوایی سفر به عتبات خبر داد. سردارحسن مهری در حاشیه نشست خبری امروز خود در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه پلیس فرودگاه برای سفرهای هوایی به عتبات در ایام اربعین اظهارکرد: برای خدمت رسانی بیشتر […]

[ad_1]

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از راه اندازی قرارگاه اربعین در فرودگاه‌های کشور به منظور خدمات رسانی بیشتر به مسافران هوایی سفر به عتبات خبر داد.

سردارحسن مهری در حاشیه نشست خبری امروز خود در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه پلیس فرودگاه برای سفرهای هوایی به عتبات در ایام اربعین اظهارکرد: برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان و زائران قرارگاه اربعین در فرودگاه‌های کشور راه‌اندازی شده است و بر اساس آن تعداد نیروها و شیفت خدمتی پرسنا بیشتر خواهد شد.

وی درباره افزایش ظرفیت فرودگاه‌ها در ایام اربعین گفت: تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده پلیس نیست اما آنچه که می‌توانم بگویم این است که بار انتظامی ما یعنی کنترل بار و مسافران و همچنین برخورد با جرایمی که ممکن است در فرودگاه‌ها رخ دهد افزایش می‌یابد. 

مهری با بیان اینکه پلیس ظرفیت پذیرش مسافران را دارد، ادامه داد: ساعات حضور ماموران ما در شبانه روز و در رابطه با موضوع اربعین نیز افزایش می یابد و آموزش‌های لازم نیز در این خصوص به آنان ارائه خواهد شد.

وی از خانواده‌های رائران خواست که تا حد ممکن مراسم بدرقه و استقبال از اقوام خود را در محیطی خارج از فرودگاه برگزار کنند تا مشکلی از بابت اردحام جمعیت ایجاد نشود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس