تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان لرستان از امروز تا ۱۶ مهرماه در ۲۲۰ غرفه با حضور ناشران برتر کشور و استان آغاز به کار کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، در این نمایشگاه بیش از ۳۵ هزار عنوان کتاب عرضه خواهد شد و هم استانی‌های لرستانی می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را در […]

[ad_1]

دهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان لرستان از امروز تا ۱۶ مهرماه در ۲۲۰ غرفه با حضور ناشران برتر کشور و استان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، در این نمایشگاه بیش از ۳۵ هزار عنوان کتاب عرضه خواهد شد و هم استانی‌های لرستانی می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را در بخش های مختلف تهیه کنند.


این نمایشگاه سراسری با حضور ۳۰۰ ناشر شناخته شده کشور در ۲۲۰ غرفه از ۱۱ تا ۱۶ مهر ماه در محل مصلی خرم آباد برپا شده است.


لازم به ذکر است در این نمایشگاه ناشران متعدد و شناخته شده ای همچون انتشارات گل آذین به عنوان ناشر تخصصی حوزه های علوم اجتماعی، مطالعات زنان و ادبیات با مترجامان به نامی همچون علی عبداللهی، اسدالله امرایی، قاسم صنعوی، افشنگ مقصودی، زهرا رهبانی و مهدی غبرایی و کارهای تالیفی از نویسندگانی همچون فریبرز رئیس دانا، عباس محمدی اصل و نیره توکلی حضور دارند.


علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ با مراجعه به مصلی خرم‌آباد از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس