تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضوررئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش جشنواره راهبردهای یاددهی ویادگیری در تبریز آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در آیین افتتاحیه جشنواره راهبردهای یاددهی یادگیری در تبریز با بیان اینکه در رویکرد جدید آموزشی تنها بحث تئوریک نیست، افزود: رویکرد […]

[ad_1]

با حضوررئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش جشنواره راهبردهای یاددهی ویادگیری در تبریز آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در آیین افتتاحیه جشنواره راهبردهای یاددهی یادگیری در تبریز با بیان اینکه در رویکرد جدید آموزشی تنها بحث تئوریک نیست، افزود: رویکرد ما بر اساس حوزه یادگیری تفکر و حکمت است و به دنبال خلاقیت و ابداع هستیم.

محمدیان گفت: ما باید با تکیه بر سند تحول بنیادین و نهادینه کردن پژوهش توسط معلمان در مدارس تولید فرهنگ کنیم.

وی با اشاره به اینکه روند حرکت آموزش و پرورش کشور خوشایند نیست، تاکید کرد: ما باید با تکیه بر سند تحول بنیادین و نهادینه کردن پژوهش توسط معلمان در مدارس تولید فرهنگ نماییم.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش وپرورش تدوین و اجرای سند تحول بنیادین را گامی بسیار موثر در تولید فرهنگ دانست و افزود: مناسب‌ترین حرکت در این حوزه تغییر محتوای درسی و تربیت معلمان بود.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدیان تصریح کرد: پژوهش و ایجاد فضای نقد و پرسشگری  در بین  دانش آموزان نهادینه شده است که این از اقدامات  مطلوب آموزش وپرورش است و امیدواریم همچنان تقویت شود.

گفتنی است این جشنواره به مدت دو روز و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس