تاریخ انتشار: ۲۸ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری ایلنا: اکران دوم نوروزی سینماها از ابتدای اردیبهشت ۹۶ با نمایش شش فیلم جدید آغاز می‌شود. غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفتگو با ما، با اعلام این مطلب گفت: در جلسه امروز مقرر شد اکران دوم نوروزی فیلم‌های سینمایی از ابتدای اردیبهشت با نمایش شش فیلم جدید آغاز شود. وی ادامه […]

[ad_1]

خبرگزاری ایلنا: اکران دوم نوروزی سینماها از ابتدای اردیبهشت ۹۶ با نمایش شش فیلم جدید آغاز می‌شود.

آغاز اکران دوم نوروز از اردیبهشت

غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفتگو با ما، با اعلام این مطلب گفت: در جلسه امروز مقرر شد اکران دوم نوروزی فیلم‌های سینمایی از ابتدای اردیبهشت با نمایش شش فیلم جدید آغاز شود.

وی ادامه داد: بر این اساس قرارداد اکران فیلم ویلایی‌ها به کارگردانی منیره قیدی در گروه سینمایی استقلال بعد از پایان نمایش فیلم گشت ارشاد ۲، قرارداد فیلم برادرم خسرو در گروه سینمایی کوروش بعد از پایان نمایش فیلم ماجرای نیمروز، قرارداد اکران فیلم نهنگ عنبر ۲ به کارگردانی سامان مقدم در گروه سینمایی قدس، بعد از پایان نمایش فیلم آباجان، قرارداد فیلم سینمایی آشوب به کارگردانی کاظم راست‌گفتار در گروه سینمایی آزادی بعد از پایان نمایش فیلم یک روز بخصوص و قرارداد فیلم امتحان نهایی به کارگردانی عادل یراقی در گروه آزاد ثبت شد.

فرجی افزود: براساس آیین‌نامه شورای صنفی نمایش سقف اکران فیلم خوب، بد، جلف به ۱۰ هفته رسیده است و اکران این فیلم هفته آینده به اتمام می‌رسد و از ۶ اردیبهشت اکران فیلم سینمایی نقطه کور به کارگردانی مهدی گلستانه در پردیس سینمایی زندگی آغاز می‌شود.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس