تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴
استادیوم 10 هزار نفری امام رضا;

در جلسه امروز مدیران دو باشگاه و مسئولان شهرداری، ورزشگاه امام رضا به مدت سه سال به باشگاه استقلال واگذار شد.

به گزارش “گذارخبر” ، در حالی که استقلال و پرسپولیس سال هاست به دنبال اختصاص فضایی برای ساخت استادیوم هستند، پیشنهادی از سوی اعضای شورای شهر تهران و پذیرش وزیر ورزش، استادیوم امام رضا (ع) به یکی از این دو تیم تخصیص خواهد یافت.

 


امروز وزیر ورزش و جوانان مهمان اعضای شورای شهر تهران بود. در این جلسه پیشنهاد یکی از اعضا به وزیر ورزش و جوانان این بود که دو ورزشگاه به این دو باشگاه اختصاص پیدا کند. پیشنهادی که با موافقت محمود گودرزی همراه شد. شهرداری طی هفته های گذشته نیز بارها از اعلام آمادگی کرده بود حمایت از سرخابی ها را برعهده گیرد.

 

 این مجموعه در زمینی به وسعت ۴۴ هزار و ۲۰۰ مترمربع در منتهی علیه محدوده جنوبی منطقه ۱۸ در مجاورت بزرگراه آزادگان به بلوار الغدیر احداث شده که به گفته ابراهیم مداحی، شهردار منقطه ۱۸، مجموعه ورزشی امام رضا(ع) می‌تواند نقش بزرگی در برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی داشته باشد. استادیوم ۱۰ هزار نفری امام رضا دارای امکاناتی همچون چمن مصنوعی، پیست دو و میدانی، دوچرخه‌سواری، صخره‌نوردی و فضاهای جانبی مورد نیاز اعم از توقفگاه خودرو، ترمینال مسافربری شرکت واحد اتوبوسرانی و ایستگاه مترو است. این ورزشگاه دارای یک زمین چمن اصلی در ابعاد ۱۱۱متر در ۵/۷۳ متر‌مربع و یک زمین تمرین در ابعاد ۳۸ در ۱۸ ‌متر مربع است. پیست دوومیدانی از جنس تارتان شامل ۸ لاین ۲/۱ متری با طول ۱۱۵ متر و همچنین بخش صخره‌نوردی به ارتفاع ۱۲ متر و پیست دوچرخه‌سواری از دیگر مشخصات استادیوم ۱۰ هزار نفری امام رضا (ع) است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس