تاریخ انتشار: ۲۶ خرد ۱۳۹۵

– مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین گفت: آسفالت رنگی برای نخستین بار در بوستان سلام (مالکانه) شهر قزوین به مورد اجرا گذاشته شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان عمران شهرداری قزوین، سیدمحمد علمی افزود: برای اجرای این طرح در بوستان سلام، عملیات سه هزار و ۱۰ متر مکعب خاک برداری، ۹۹۰ متر مکعب مخلوط ریزی و ۴۴۰ متر مکعب بیس ریزی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اهداف اجرای آسفالت رنگی در این بوستان، گفت: ایجاد فضایی متفاوت، افزایش جذابیت و زیبایی و ایجاد حس شادابی و نشاط برای شهروندان از جمله هدف های مهم برای اجرای این نوع آسفالت بود.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین با بیان اینکه عملیات اجرایی آسفالت‌ های رنگی نسبت به پازل ها و موزائیک های رنگی سرعت بیشتری دارد، ادامه داد: مقاومت در برابر سرما و گرما، نداشتن حساسیت دمایی و دارا بودن خاصیت ارتجاعی که سهولت عبور و مرور برای کودکان و شهروندان را به همراه دارد، از دیگر مزایای آسفالت های رنگی است.
علمی با اشاره به فرآیند تولید آسفالت رنگی، افزود: این آسفالت از پیگ منت رنگی قرمز، سنگ دانه و قیر تشکیل شده که در کارخانه آسفالت شهرداری قزوین تولید و در محل مورد نظر مورد اجرا قرار می گیرد.
علمی در پایان اضافه کرد: نحوه پخش و اجرای آسفالت های رنگی همانند آسفالت معمولی بوده و همان مراحل از سوی تیم ‌های اجرایی سازمان صورت می‌گیرد.
۷۳۸۹/۸۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس