تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کی بازی با قطر میشه خدا… ۱۱ شهریور زودتر برس تا آغاز ماراتن نفسگیر انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تنها یک ماه باقی مانده اما مهاجم تیم ملی برای آغاز این رقابت ها لحظه شماری می کند. به گزارش “ورزش سه”، سردار آزمون مرد اول خط حمله تیم ملی ایران در یکی، دو سال […]

[ad_1]

کی بازی با قطر میشه خدا… ۱۱ شهریور زودتر برس

تا آغاز ماراتن نفسگیر انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تنها یک ماه باقی مانده اما مهاجم تیم ملی برای آغاز این رقابت ها لحظه شماری می کند.

به گزارش “ورزش سه”، سردار آزمون مرد اول خط حمله تیم ملی ایران در یکی، دو سال گذشته در فاصله یک ماه تا بازی ایران با قطر در استادیوم آزادی از لحظه شماری خود برای آغاز رقابت های انتخابی جام جهانی خبر داد و انگیزه های بالای خود را به رخ هواداران کشید.

سردار که روزهای پرتنشی را در تمرینات پیش فصل روستوف سپری کرد و در نهایت با رای دادگاه بین المللی CAS ار رفتن به اردوی روبین نجات یافت تا فرداشب در اولین تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله پلی آف مقابل اندرلخت به میدان برود در آخرین پستی که روی صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد از لحظه شماری برای بازگشت به اردوی تیم ملی و جدال با قطر در راه حضور در جام جهانی خبر داد.

آزمون در این پست نوشت:« کی بازی با قطر میشه خدا… ۱۱ شهریور زودتر برس». با این پست کاملا مشخص است آزمون برای بازی برای تیم ملی آن هم در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انگیزه های بالایی دارد و می خواهد آمار گلزنی هایش را بهتر از حالا کند، مهاجمی که در ۱۶ بازی ملی ۱۱ گل برای ایران به ثمررسانده حالا به دنبال اولین حضور در جام جهانی با پیراهن مقدس ایران است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس