تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: از ابتدای سال ۸۵ تا اسفند ماه سال ۹۴ نزدیک به ۷۹ هزار زندانی با مجموع بدهی نزدیک به۴۳۰ هزار میلیارد ریال از بند زندان آزاد شده‌اند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا، از ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی با تقدیر از عملکرد شکات و اولیاءدم […]

[ad_1]

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: از ابتدای سال ۸۵ تا اسفند ماه سال ۹۴ نزدیک به ۷۹ هزار زندانی با مجموع بدهی نزدیک به۴۳۰ هزار میلیارد ریال از بند زندان آزاد شده‌اند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا، از ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی با تقدیر از عملکرد شکات و اولیاءدم در تسریع روند آزادی این محکومان گفت: در ده سال اخیر در مجموع طلبکاران به طور میانگین با گذشت از ۴۹ درصد بدهی خودشان زمینه آزادی ۷۸ هزار و ۸۹۹ مددجوی واجد شرایط را تسریع کردند.

او افزود: در این بازه زمانی سال ۹۰ به جهت کمیت ۱۲ هزار و ۷۸۳ نفری آزادی ها بیشترین رقم عددی را به خود اختصاص داده است و همچنین نیز درسال ۹۲ به دنبال گذشت ۶۴ درصدی شکات خصوصی، بیشترین میزان را در زمینه اخذ گذشت داشته ایم.

جولایی سال ۹۱ را با ۹ هزار زندانی آزاد شده دارای سنگین ترین رقم بدهی اعلام کرد و گفت: در این سال با وجود این که تعداد زندانی کمتری نسبت به سال ۹۰ آزاد شده اند اما مجموع بدهی این افراد استخلاص یافته رقمی معادل ۹ هزار میلیارد ریال است.

مدیرعامل ستاددیه کشور میانگین گذشت برای هر نفر را در این مدت معین مبلغ ۲۶۶ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از کل بدهی ۴۳ هزار میلیارد ریالی این محبوسان با همت کمیته های صلح و سازش نمایندگی های ستاددیه در استان ها مبلغی به میزان ۲۱ هزار میلیارد ریال گذشت رضایتمندانه داشته ایم.

۷۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس