تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] این دسته از زندانیان آزاد شده اغلب به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی و ارتکاب جرایم مالی غیرکلاهبرداری مدتی در زندان تحمل حبس کرده و در نهایت با همت خیران به کانون خانواده خود بازگشتند. رییس زندان مرکزی کرمانشاه، از آزادی ۱۵ تن از زندانیان جرایم غیرعمد با تلاش تیم مددکاری زندان وهمت خیران […]

[ad_1]

این دسته از زندانیان آزاد شده اغلب به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی و ارتکاب جرایم مالی غیرکلاهبرداری مدتی در زندان تحمل حبس کرده و در نهایت با همت خیران به کانون خانواده خود بازگشتند.

رییس زندان مرکزی کرمانشاه، از آزادی ۱۵ تن از زندانیان جرایم غیرعمد با تلاش تیم مددکاری زندان وهمت خیران کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمانشاه به نقل از هدایت فرزادی اعلام کرد: تحقق سیاست کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان به عنوان اولویت بسیار مهم سازمان زندان ها و نظام قضایی کشور، نیازمند هم افزایی و همکاری نهادهای مختلف اجتماعی است.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه مددکاری زندان مرکزی کرمانشاه، بر ضرورت کمک به فراهم سازی زمینه بازگشت شرافتمندانه زندانیان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی خانواده های آنها تاکید کرد.

فرزادی گفت: این دسته از زندانیان آزاد شده اغلب به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی و ارتکاب جرایم مالی غیرکلاهبرداری مدتی در زندان تحمل حبس کرده و در نهایت با همت خیران به کانون خانواده خود بازگشتند.

استان کرمانشاه بیش از چهار هزار و ۹۰۰ نفر زندانی دارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس