تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در آئین تجلیل از آزادگان گروه خودروسازی سایپا آزادگان را شایسته تقدیر و تجلیل دانست و آن ها را نماد بارز فداکاری دانست. به گزارش ایلنا به نقل از سایپا نیوز؛ مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم تجلیل از آزادگان گروه سایپا اظهار داشت: تحمل سختی های آزادگان […]

[ad_1]

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در آئین تجلیل از آزادگان گروه خودروسازی سایپا آزادگان را شایسته تقدیر و تجلیل دانست و آن ها را نماد بارز فداکاری دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از سایپا نیوز؛ مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم تجلیل از آزادگان گروه سایپا اظهار داشت: تحمل سختی های آزادگان عزیز  در شرایط دشوار جزء با صبر و شکیبایی و استقامت امکان پذیر نبوده و این امر مشخصه بارز تمام آزادگان کشور است.


وی با بیان اینکه افتخار می کنم در کنار همکاران آزاده خود به خدمت مشغولم ، افزود: آزادگان کشور نماد صبر و شکیبایی هستند و همین آزادگان غیور و غیرتمند اند که چشم طمع دشمنان را از نگاه خصمانه علیه ایران دور نگه داشته اند.


جمالی تصریح کرد: امنیت کشور ما نشأت گرفته از مقاومت ۸ ساله دفاع مقدس است و آنچه که ایران را نسبت به دیگر کشورها متمایز کرده است؛ عزم ، غیرت و ایستادگی مردم در مقابل هرگونه حرف زور است که مصداق بارز این امر در میان آزادگان وجود دارد.


جمالی خاطرنشان کرد: مقاومت بخشی از فرهنگ آزادگی ایرانیان است و باید همیشه و همه حال از تمام ایثارگران و جانبازان و آزادگان که نمادی از ایستادگی هستند تجلیل کرد.


شایان ذکر است مراسم تجلیل از آزادگان سایپا با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و جمعی از آزادگان گروه خودروسازی سایپا و همچنین یادگار احمد پور فرمانده حوزه مقاومت گروه سایپا امروز در شرکت سایپا برگزار شد و در جریان آن ضمن تقدیر و تجلیل از پرسنل آزاده سایپا ، هدایایی به رسم یادبود به این عزیزان اهداء شد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس