تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  صنعت خودروسازی چین به سرعت در راه تکامل گام بر می دارد و در این بین برخی از برندهای قدرتمند چینی در این راه گام اساسی برداشته و تصویری جدید از صنعت خودروسازی این کشور ایجاد کردند.  شرکت چری به عنوان بزرگترین و موفق ترین صادر کننده خودرو از کشور چین را می توان […]

[ad_1]

 صنعت خودروسازی چین به سرعت در راه تکامل گام بر می دارد و در این بین برخی از برندهای قدرتمند چینی در این راه گام اساسی برداشته و تصویری جدید از صنعت خودروسازی این کشور ایجاد کردند.  شرکت چری به عنوان بزرگترین و موفق ترین صادر کننده خودرو از کشور چین را می توان یکی از این نمادهای موفق دانست.
 
تولید محصولات جدید با روند متفاوت از گذشته نشان دهنده این ارتقاء به لحاظ کیفی در این شرکت می باشد. روندی که با آغاز تولید خودروهایی چون آریزو۷ و تیگو۵ آغاز شد و نقطه اوج آن را امروز می توان در خودروهایی چون آریزو۵ و تیگو۷ دانست.

آریزو5 نماد حرکت خودروسازان چینی

 
به تازگی شرکت چری سدان جدید و زیبای خود با نام آریزو۵ را با موفقیت راهی بازارهای بین المللی کرده که توانسته فروش موفقی را تجربه کند و لقب دومین خودروی چینی پر فروش را در بازار رقابتی چین از آن خود نماید.
 
بنا به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و نظر مشتریان طراحی زیبا و جذاب، امکانات رفاهی و امنیتی مناسب در کنار تکنولوژی بالای موتور خودرو که باعث تولید نیروی مناسب و پر بازده و کاهش مصرف سوخت شده، سبب موفقیت این محصول گردیده است.
 
یادآور می شود فروش محصول آریزو۵ در ایران نیز توسط شرکت مدیران خودرو آغاز شده است.
 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس