تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی والیبال ایران با ترکیبی متفاوت نسبت به لیگ جهانی راهی المپیک شده است و در نخستین دیدار به مصاف آرژانتین نام آشنا رفته که ست نخست را با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۳ به حریف آمریکای لاتین خود واگذار کرد. به گزارش تابناک ورزشی، نخستین دیدار تیم ملی والیبال ایران در المپیک […]

[ad_1]

تیم ملی والیبال ایران با ترکیبی متفاوت نسبت به لیگ جهانی راهی المپیک شده است و در نخستین دیدار به مصاف آرژانتین نام آشنا رفته که ست نخست را با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۳ به حریف آمریکای لاتین خود واگذار کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، نخستین دیدار تیم ملی والیبال ایران در المپیک از ساعت شش و پنج دقیقه صبح امروز در سالن اصلی والیبال المپیک آغاز شده است و شاگردان لوزانو با ترکیبی متفاوت به مصاف آرژانتین رفته اند که برای گرفتن انتقام لیگ جهانی به میدان آمده است.

لوزانو در لیگ جهانی امیر غفور و فرهاد قائمی را در اختیار نداشت و در این فرصت بازیکنان را در پست های مختلف مورد آزمایش قرار داد اما او در بازی های اخیر معمولا این ترکیب را به میدان می فرستاد: سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی

البته فرهاد قائمی در این زمان فرصت کافی داشته است تا به ترکیب اصلی بازگردد اما او بعد از انتخابی المپیک در هیچ بازی رسمی شرگت نداشته است و این چالش لوزانو بود که برای دریافت کننده ها چه برنامه ای خواهد داشت. مهدی مهدوی، حمزه زرینی، مصطفی شریفات و امیر غفور هم دیگر بازیکنان ایران را تشکیل می دهند که معمولا در بازی های اخیر ترکیب کلی ایران کمتر تغییر کرده است.


ست نخست (آرزانتین ۲۵ – ایران ۲۳)

بازی تا امتیاز هفت شانه به شانه پیش میرفت تا اینکه چند پاس سرعتی معروف و توپ گیری خوب بچه های ایران موجب ایجاد اختلاف چهارامتیازه ایران با حریف شد. اما پیش از وقت استراحت فنی دوم این آرژانتینی ها بودند که با فشار و تشویق بی امان هموطنان خود که همسایه کشور میزبان المپیک محسوب می شوند، به امتیاز ۱۶ بر ۱۴ رسیدند.

از اینجا به بعد ولاسکو فاصله را بیشتر هم کرد تا جایی که ۱۹ بر ۱۵ هم روی تابلوها ثبت شد.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس