تاریخ انتشار: ۰۲ خرد ۱۳۹۵

سفر به زنجان چندمین سفر استانی احمدی نژاد در سال ۹۵ به برخی نقاط کشور است.

به گزارش “گذارنیوز”  ساعت ۸:۴۵ دقیقه، خبرنگاران و عکاسان برای همراهی با رئیس دولت بهار٬  برای سفر به زنجان٬ پشت درب ساختمان ولنجک جمع شده اند.

گوش تا گوش خیابان محل ساختمان ولنجک خلوت است و تنها موضوعی که پیش از بازگشایی درب این ساختمان باعث تعجب خبرنگاران شده ٬فردی است که بنز آخرین سیستم خود را با یک لنگ و یک سطل کنار جوی آب می شوید.

هنوز ماههای بهار تمام نشده و ساختمان ولنجک ( محل میتینگ های سیاسی رئیس دولت نهم ) درختان سر سبزی دارد.

بالاخره پس از چند دقیقه و  با رفت و آمد چند شخص٬ درب ساختمان ولنجک به روی خبرنگاران باز می شود تا آنها چند دقیقه ای را برای هماهنگی های بیشتر به منظور آغاز سفر به زنجان در نمازخانه این ساختمان سپری کنند.

پیش از آن٬ حیاط و حوض بزرگ این ساختمان چشم نوازی می کند ؛ حوض بی ماهی و با کاشی فیروزه ای٬ اما آرام .

پس از دقایقی بالاخره انتظار خبرنگاران برای همراهی و شروع سفر به استان زنجان تمام شده و خبرنگاران در دو ناوگان ون سوار شده و راهی استان زنجان شدند.

این چندمین سفر استانی احمدی نژاد در سال ۹۵ به برخی نقاط کشور است ٬ سفرهایی که یک چیز در همه آنها مشترک بوده و  به گفته مشاورین وی «حرف از انتخابات نیست.»

ظاهرا ابتدا دو اکیپ رسانه ای اعم از عکاس٬  خبرنگار و مستند ساز پیش از اکیپ احمدی نژاد عازم استان زنجان می شوند.

طبق اظهارات هماهنگ کنندگان این مراسم دکتر احمدی نژاد کمی دیرتر راهی زنجان شده و  قرار است به محض ورود به استان زنجان به مسجد جامع این شهر رفته و سخرانی کند .

باید منتظر ماند و دید چه رخدادی امروز برای احمدی نژاد اتفاق خواهد افتاد، آیا  زنجان  مهیای میزبانی این مراسم خواهد بود و یا خیر؟

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس