تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دفتر رئیس جمهور آذربایجان اعلام کرد که همه طرفداران و حامیان فتح الله گولن در این کشور شناسایی خواهند شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ترند نیوز، روز جمعه سرویس های امنیتی جمهوری آذربایجان از بازداشت گروهی از افراد به اتهام داشتن ارتباط با جنبش فتح الله گولن خبر داده اند. به گزارش […]

[ad_1]

آذربایجان همه طرفداران گولن را شناسایی می‌کنددرخواست اطلاعات ترکیه از آلمان برای همکاری در تعقیب و شناسایی طرفداران گولنگولن: آمریکا با درخواست ترکیه برای استرداد من مخالفت خواهد کرد

دفتر رئیس جمهور آذربایجان اعلام کرد که همه طرفداران و حامیان فتح الله گولن در این کشور شناسایی خواهند شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ترند نیوز، روز جمعه سرویس های امنیتی جمهوری آذربایجان از بازداشت گروهی از افراد به اتهام داشتن ارتباط با جنبش فتح الله گولن خبر داده اند.

به گزارش تسنیم، نوروز ممدوف معاون دفتر رئیس جمهور آذربایجان در این باره تاکید کرد: همه طرفداران و حامیان گولن در آذربایجان شناسایی خواهند شد. تحقیقات در ارتباط با این مساله همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: تحقیقات قضایی نشان می دهد که جنبش گولن ارتباطاتی با گروه های مخالف در آذربایجان داشته است. ولی همه تلاش ها برای بی ثبات کردن اوضاع در آذربایجان، سرکوب خواهد شد.

در جریان کودتای نظامی نافرجام ۱۵ جولای در ترکیه، بیش از ۲۶۰ نفر کشته شدند. از آن زمان تاکنون مقامهای ترکیه بیش از ۲۶ هزار نفر را دستگیر کرده اند. دولت ترکیه بارها خواستار استرداد گولن از آمریکا شده است.

دولت ترکیه بارها فتح الله گولن را عامل اصلی وقوع کودتای ۱۵ جولای معرفی کرده است و خواستار استرداد وی از آمریکا شده است.

گولن نیز این اتهامات را رد کرده و رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه را طراح اصلی این کودتا معرفی کرده تا به بهانه آن، مخالفان و منتقدان دولت را سرکوب و پاکسازی نماید.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس