تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور، در بخش آقایان از صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه در سنقر کرمانشاه برگزار شد و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور، گرامیداشت هفته تعاون […]

[ad_1]

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور، در بخش آقایان از صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه در سنقر کرمانشاه برگزار شد و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور، گرامیداشت هفته تعاون با شرکت ۱۰۸ دونده در بخش آقایان از صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در سنقر کرمانشاه برگزار و با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.


 در این دوره از مسابقات ۲۳ تیم در بخش آقایان از استان های کرمانشاه الف و ب، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویراحمد، بوشهر، زنجان، ایلام، سمنان، کردستان، مرکزی، خراسان شمالی، خوزستان، البرز، اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد، کرمان، همدان، اصفهان، تهران، آذربایجان غربی و قزوین در مواد ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر، شش کیلومتر جاده، پرتاب وزنه و پرتاب دیسک حضور داشتند که در نهایت تیم های آذربایجان شرقی با ۴۸ امتیاز، پلیمر کرمانشاه با ۴۶ امتیاز، لرستان با ۳۱ امتیاز، اصفهان با ۱۹ امتیاز و بوشهر با ۱۸ امتیاز به ترتیب مقام های اول تا پنجم تیمی این رقابت ها را به دست آوردند.


همچنین در بخش انفرادی این رقابت ها نتایج ذیل بدست آمد:


در دوی ۱۰۰ متر احسان طهماسبی از کرمانشاه، محمد رضا رحیمی از لرستان و علی قاسمی از لرستان به ترتییب به مقام های اول تا سوم مسابقات دست یافتند.


در دوی ۴۰۰ متر سجاد زارعی از لرستان، امید نجف پور از آذربایجان شرقی و علی قاسمی از بوشهر در رده اول تا سوم رقابت ها قرار گرفتند.


در دوی ۸۰۰ متر سجاد زارعی از لرستان، همایون همتی از پلیمر کرمانشاه و عباس کیانی از اصفهان به ترتیب مقام های اول تا سوم این ماده از رقابت ها را بدست آوردند.


در دوی ۳۰۰۰ متر حسین کیهانی از پلیمر کرمانشاه، رحیم دیبائی از آذربایجان شرقی و صابر چرخی از آذربایجان شرقی به مقام های اول تا سوم دست یافتند.


در دوی ۶ کیلومتر جاده همایون همتی از پلیمر کرمانشاه، رحیم دیبائی از آذربایجان شرقی، احمد فرود از بوشهر حائز عناوین برتر شدند.


در پرتاب وزنه مرتضی ناظمی از پلیمر کرمانشاه، شاهین مهردلان از خراسان شمالی و سعید تجدد از اصفهان در رتبه های اول تا سوم رقابت‌ها قرار گرفتند.


در پرتاب دیسک رحیم پیرایغرچمن از آذربایجان شرقی، مرتضی ناظمی از پلیمر کرمانشاه، داریوش ولی نیا دوست از همدان در جایگاه اول تا سوم این مسابقات ایستادند.


 در رقابت های بخش بانوان نیز تیم ها در ماده‌های ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر و پرتاب دیسک فردا جمعه ۱۹ شهریورماه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و در گروه بانوان هر تیم متشکل از پنج ورزشکار خواهد بود.


بنا به گفته دکتر روح الله محمدی، رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور،مراسم اختتامیه رقابت های بخش آقایان با حضور سید امیر حسینی، سرپرست فدراسیون ورزش کارگری، کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی، تیمور غیاثی، پیشکسوت دو و میدانی کشور، رئیس هیات دو و میدانی و رئیس هیات ورزش کارگری استان، مسئولین شهرستان سنقر و جمع زیادی از شهروندان و مردم خونگرم شهرستان سنقر و کولیایی برگزار شد و با اهدای جوایز، مدال و کاپ از قهرمانان و تیم های برتر این رقابت ها تقدیر به عمل آمد.


سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون در حاشیه این رقابت‌ها گفت: با توجه به پتانسل استان کرمانشاه در رشته دو و میدانی و شور و شوقی که امروز در مسابقات کارگری دیدیم فدراسیون‌های دو و میدانی و ورزش کارگری تصمیم گرفتند مدرسه دو و میدانی مخصوص جامعه کار و تلاش در شهرستان سنقر تأسیس کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس