تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس انجمن دندانپزشکی ایران می گوید آدامس های بدون قند می تواند به افزایش بهداشت دهان و دندان کمک کند. به گزارش ایسکانیوز و نقل از ایرنا،دکتر علی تاجرنیا شب گذشته در مراسم امضای تفاهمنامه انجمن دندانپزشکی ایران با یک شرکت ایرانی برای تولید آدامس بدون قند، گفت: این انجمن حامی هیچ محصولی نیست، […]

[ad_1]

بهداشت دهان و دندان

رییس انجمن دندانپزشکی ایران می گوید آدامس های بدون قند می تواند به افزایش بهداشت دهان و دندان کمک کند.

به گزارش ایسکانیوز و نقل از ایرنا،دکتر علی تاجرنیا شب گذشته در مراسم امضای تفاهمنامه انجمن دندانپزشکی ایران با یک شرکت ایرانی برای تولید آدامس بدون قند، گفت: این انجمن حامی هیچ محصولی نیست، اما از محصولاتی که به ارتقای سلامت دهان و دندان کمک کند، حمایت می کند.

تاجرنیا جویدن آدامس را در بهبود بهداشت دهان و دندان موثر دانست و گفت: مسواک زدن، نخ دندان و دهان شویه، سه ابزار اصلی برای افزایش سلامت دهان و دندان هستند.
او با اشاره به این که انجمن دندانپزشکی ایران تنها دو برند ایرانی و بین المللی تولید محصول آدامس را مورد تایید قرار داده است، گفت : این انجمن به منظور حمایت از محصولات داخلی تا یکسال آینده هیچ آدامس خارجی را مورد تایید قرار نمی دهد.
تاجرنیا بااشاره به افزودن برخی مواد مفید در آدامس گفت: به صنایع داخلی تولید محصولاتی همچون آدامس توصیه می کنیم از موادی چون فلوراید و دیگر عناصر معدنی برای غنی کردن آنها استفاده کنند.
به گفته وی انجمن دندانپزشکی ایران تنها عضو فدراسیون دندانپزشکی است که تاکنون بالغ بر ۵۶ کنگره بزرگ بین المللی را در کشور برگزار کرده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس