تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به ۲ هزار و ۷۹۰ تن از متاثران از طوفان شن سیستان و بلوچستان، گفت: ۵۵۸ بسته غذایی و یک‌هزار و ۴۰۰ عدد ماسک در سه روز گذشته میان متاثران طوفان شن توزیع شده است. به گزارش ایسنا، دکتر ناصر چرخساز با اشاره […]

[ad_1]

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به ۲ هزار و ۷۹۰ تن از متاثران از طوفان شن سیستان و بلوچستان، گفت: ۵۵۸ بسته غذایی و یک‌هزار و ۴۰۰ عدد ماسک در سه روز گذشته میان متاثران طوفان شن توزیع شده است.

به گزارش ایسنا، دکتر ناصر چرخساز با اشاره به گزارش عملیات امدادی در طوفان شن  (باد ۱۲۰ روزه سیستان) از ۲۵ تا ۲۷ مرداد، گفت: بر این اساس خدمات امدادی در پنج روستای  دو شهرستان (هیرمند و زابل) در استان سیستان و بلوچستان ارائه شده است.

وی افزود: برای امدادرسانی به هموطنان، ۱۰ تیم امدادی شامل ۴۶ امدادگر و نجاتگر به کار گرفته شدند و هم‌اکنون امدادرسانی در مناطق متاثر، ادامه دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات همچنین به ارائه خدمات امدادی در استان‌های گیلان و گلستان که در ۴۸ ساعت گذشته درگیر سیل و آبگرفتگی بوده‌اند، گفت: ۹ شهر و روستا در پنج شهرستان مینودشت، علی‌آباد، تالش، فومن و آستارا تحت‌تاثیر سیل و آبگرفتگی بوده‌اند که در این زمینه خدمات امدادی به هموطنان ارائه شده و با به‌کارگیری ۱۵ تیم امدادی تخلیه آب از ۲۸ واحد مسکونی انجام شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس