تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۴

اینستاگرام رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز ارتحال آیت الله توسلی به آخرین کلماتی که این یار دیرین امام خمینی (س) در جلسه مجمع در حین ادای آن جان به جان آفرین تسلیم کرد، اشاره دارد.

به گزارش “گذارنیوز”  و به نقل از رویداد۲۴  در این پست حساب کاربری آیت الله هاشمی رفسنجانی در اینستاگرام آمده است:
امام فرمودند: حسن من را دارند از این خانه بیرون می کنند …
.
.
.
مرحوم آیت الله توسلی در بهمن سال ۱۳۸۶ در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: …. جای تاسف است که به بیت رفیع حضرت امام(ره) اهانتها و تهمتها و دروغ پردازی هایی می شود، ما متوجه می شویم که یک دستی در کار است که بیت امام(ره) را از صحنه خارج کنند.من خواب دیدم .
امام(ره) به من فرمودند که «حسن من را دارند از این خانه بیرون می کنند.» گفتم : آقا چه کسی شما را از این خانه بیرون می کند. دوباره امام(ره) فرمودند: «حسن من را دارند از این خانه بیرون می کنند … (گفتنی است مرحوم آیت الله توسلی در حین همین سخنان دچار ایست قلبی شد و دارفانی را وداع گفت)
آخرین کلمات یار امام در دفاع از بیت امام چه بود؟

نظرات شما
  1. قرآن آیات متشابه دارد وباید به تقسیرش رجوع کرد. کلام امام ره از قرآن بود لذا تفسیردارد. امام ره حق محوربودند. راه او راه جدش حسین ع بود. پس میزان شریعت – وصایای امام ره – امام امت – شهدا – قیام عاشورا – حق محوری – ولایت محوری است. اکثریت اگرمنطبق با این واژها بود معنا میدهدو میزان است. درواقعه عاشورا آیا باید میزان را رای ملت دانست؟!!!! مردم ما عاشورایی هستند. نادان نیستند وفریب نمیخورند.در فتنه ۸۸ ثابت کردند.
    میزان تفکرلیبرال دمکرات اسلامی یا آخوند آمریکایی یا اسلام آمریکایی یا تفکرجدایی دین ازسیاست نیست. کسانی که پیروان این اندیشه و مبلغانشان هستندازخط امام خارج وصلاحیت ندارند. یک با اخلاص برابراست با ۱۰۰نفر- قرآن میگوید..
    ملتی که عاشورا نگاه او وشهادت آرزوی اوست اسیرنخواهدشد ولو کشته شود پیروز است.

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس