تاریخ انتشار: ۲۹ فرو ۱۳۹۵

وکیل مدافع علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید پرونده تعداد دیگری از متهمان حمله به موکلش در شهر شیراز، منتظر نهایی شدن گزارش ضابط‌دادگستری است تا فرایند رسیدگی در دادسرای نظامی استان فارس آغاز شود.

به گزارش “گذارنیوز”  مصطفی ترک‌همدانی از تشکیل پرونده برای متهمان آمریت در حمله به علی مطهری خبر داد و اظهار کرد: این پرونده در دادسرای نظامی استان فارس مطرح رسیدگی است و بزودی ضابط دادگستری نتیجه تحقیقات خود را به مرجع قضایی اعلام می‌کند.
این وکیل دادگستری با بیان اینکه در این بخش از پرونده، موکلش شاکی خصوصی است گفت: بخش نخست پرونده که پیشتر در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو شیراز رسیدگی و حکم صادر شد، به هشت نفر از حمله‌کنندگان، دو نفر از مسئولان دانشگاه و همچنین دانشجویی که از موکلم برای سخنرانی دعوت کرده بود، اختصاص داشت.
ترک‌همدانی اضافه کرد: در جریان تحقیقات و رسیدگی به بخش نخست پرونده، حمله‌کنندگان مدعی شدند افرادی به آنها دستور داده‌اند و به همین دلیل پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهامات آمران این حمله در دادسرای سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس تشکیل شد.
وکیل مدافع علی مطهری در پاسخ به این سئوال که تعداد متهمان بخش دوم پرونده مشخص شده است یا خیر گفت: از نظر ما تعداد متهمان مشخص است اما باید ببینیم مقام قضایی در رسیدگی‌های خود به چه نتیجه‌ای می رسد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس