تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۴

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه با اشاره به شکایت‌های مختلف از محمود احمدی‌نژاد و نزدیکان وی، اعلام کرد: من تنها در جریان دو مورد از این شکایت‌ها قرار دارم و اطلاعی از روند بررسی دیگر شکایات ندارم.

به گزارش گذارنیوز، وی گفت: یک مورد به شکایت شخصی بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور پیشین درخصوص سفر نیویورک بود که بنابر مستنداتی که در اختیار داریم، آقای احمدی‌نژاد تعداد بسیاری از نزدیکان و اهالی خانواده‌‌اش را با هزینه بیت‌المال به این سفر بردند که البته هنوز ازسوی دادگاه دعوت‌نامه‌ای برای ما برای حضور در دادگاه و طرح شکایت‌مان ارسال نشده‌است.

قاضی پور افزود: شکایت دیگر نیز مربوط به تخطی رئیس‌جمهور از مصوبه مجلس شورای اسلامی درخصوص اصل ۴۴ قانون اساسی است که این شکایت ازسوی مجلس طرح شده و در جلسه‌ای که در کمیسیون رسیدگی به این شکایت تشکیل شد، بنده به‌عنوان نماینده جهت پیگیری این پرونده از سوی مجلس شورای اسلامی انتخاب شده‌ام.

به نوشته ایلنا، وی در پایان خاطرنشان کرد: البته هنوز دعوت‌نامه‌ای ازسوی دادگاه درخصوص هیچ‌کدام از این دو پرونده ارسال نشده و ما کماکان منتظر ارسال دعوت‌نامه‌ایم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس