تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  کاروان ورزشی ایران در پایان روز یازدهم بازی‌های المپیک ریو تنها موفق به کسب یک مدال برنز شد تا با جایگاه سی‌ویکمی به کارش پایان دهد. به گزارش تابناک ورزشی، روز یازدهم رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی‌ به پایان رسید که ۳ نماینده ایران در رشته‌های وزنه‌برداری و کشتی به مصاف رقیبان خود […]

[ad_1]

 کاروان ورزشی ایران در پایان روز یازدهم بازی‌های المپیک ریو تنها موفق به کسب یک مدال برنز شد تا با جایگاه سی‌ویکمی به کارش پایان دهد.

به گزارش تابناک ورزشی، روز یازدهم رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در حالی‌ به پایان رسید که ۳ نماینده ایران در رشته‌های وزنه‌برداری و کشتی به مصاف رقیبان خود رفتند که حاصل کار ورزشکارانمان تنها یک مدال برنز در وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی توسط قاسم رضایی بود.

امید نوروزی در پیکارهای وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی از کسب مدال بازماند. بهداد سلیمی هم در رقابت وزنه‌برداری فوق سنگین با ناداوری بدون کسب مدال به کار خود پایان داد.
کاروان ایران با دو طلای رستمی و مرادی در وزنه‌برداری و ۲ برنز عبدولی و رضایی در کشتی فرنگی در پایان روز یازدهم با ۲ پله نزول نسبت به روز گذشته در رده سی‌ویکم قرار گرفت.
در این میان آمریکا با کسب ۸۴ مدال، ۲۸ مدال طلا، ۲۸ مدال نقره و ۲۸ مدال برنز همچنان در صدر قرار دارد و بریتانیا با ۱۹ طلا، ۱۹ نقره و ۱۲ برنز در مکان دوم قرار دارد.

چین هم با ۱۷ مدال طلا، ۱۵ نقره و ۱۹ برنز در رده سوم قرار دارد.

 
آخرین وضعیت جدول رده بندی المپیک در پایان روز یازدهم 

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس