تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در خصوص آخرین وضعیت تخلفات پژوهشی گفت: بر اساس گزارشها، ۴ مورد تخلف وجود داشته که ۲ مورد رد و ۲ مورد دیگر هم در حال بررسی است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، مهدی احسانیان، در خصوص کمیته تخلفات پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی […]

[ad_1]

معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در خصوص آخرین وضعیت تخلفات پژوهشی گفت: بر اساس گزارشها، ۴ مورد تخلف وجود داشته که ۲ مورد رد و ۲ مورد دیگر هم در حال بررسی است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، مهدی احسانیان، در خصوص کمیته تخلفات پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی گفت: از سوی وزارت علوم در سال ۹۴ مسئولیت بررسی تخلفات پژوهشی به معاونت پژوهشی دانشگاه محول شد.

او با بیان اینکه ما هم کمیته بررسی تخلفات پژوهشی را بر اساس آیین نامه تدوین شده تشکیل دادیم، گفت: تاکنون مواردی به کمیته ارجاع داده شده که مجموعا ۴ مورد بوده است.

او افزود: از این تعداد ۲ مورد وارد نبوده و اصلا تخلف محسوب نمی شده و ۲ مورد دیگر هم در حال بررسی است. این تخلفات برای ۳ سال اخیر بوده است.

معاون پژوهشی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی گفت: البته خیلی از این تخلفات حتما تخلف نبوده و عدم هماهنگی بین پژوهشگران است.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس