تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ایران آخرین فرصت برای ارسال مدارک مرتبط با صدور مجوز حرفه ای و تکمیل نواقص مدارک باشگاه های لیگ برتری را اعلام کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی وامور فرهنگی سازمان لیگ، سهیل مهدی رئیس کمیته فنی، توسعه و […]

[ad_1]

کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ایران آخرین فرصت برای ارسال مدارک مرتبط با صدور مجوز حرفه ای و تکمیل نواقص مدارک باشگاه های لیگ برتری را اعلام کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی وامور فرهنگی سازمان لیگ، سهیل مهدی رئیس کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه ای اظهار داشت: باشگاه های لیگ برتری که تاکنون برا ی تکمیل و رفع نواقص پرونده خود در راستای صدور مجوز حرفه ای اقدام نکرده اند ضروریست تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ نسبت به ارسال مدارک خواسته شده و تمکیل پرونده خود از طریق نرم افزار CLAS اقدام کنند.
مهدی در ادامه افزود: در صورتی که باشگاه ها مدارک خواسته شده از سوی AFC و کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ را تا مهلت مقرر ارسال نکنند به منزله انصراف از دریافت مجوزحرفه ای و ملی بوده که تبعات ناشی از آن متوجه باشگاه ها خواهد بود.

مسئول صدور مجوز حرفه ای در پایان افزود: تعیین فرصت تعیین شده در نرم افزار مربوطه غیر قابل تغییر و هرگونه درخواست در رابطه با تمدید فرصت ارسال و یا پذیرش مدارک غیر ممکن است.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس